25 Nisan 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: SAMSUNLULAR ASİL İNSANLAR SAMSUN'A SEVDALIYIZ

AK Parti Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsunlular asil insanlar Samsun'a sevdalıyız

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Samsunlular için asil insanlar dedi, "Samsun'a sevdalıyız" açıklaması yaptı.

30 Kasım 2018 Cuma 12:54 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Ankara yolunda kendisini karşılaşan vatandaşlara yaptığı açıklamada, 5 katrilyonluk bir yatırım programı ile geldiklerini söyledi.


Ankara kara yolunda partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir burada yaptığı konuşmada, " Bu heyecan dolu, bu enerji dolu karşılamanız beni son derece memnun etti. Bu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmanın ötesinde, 3 dönem milletvekilliği döneminde sizlere hizmet etmenin bir takdiri olarak görüyorum bunu. AK Parti iktidarının gelişme ve kalkınma ve hizmet hamlesinden en fazla istifade eden ildir Samsun. Ama yapılanı da yapılmadı diye göstermeye çalışanlar var. Vekiller ne yapmadı. Samsun'da eksik olan ne.  Cumhurbaşkanımızın peşinde biz bu hizmetleri gerçekleştirdik. Gündüzü zayi etmemek için gecede çalıştık. Çok uzun aradan sonra Samsun bakanlığı Bayındırlık Bakanlığı bize nasip oldu. Milletvekillerimiz yoğun tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. 3 dönemden sonra çoluk çocuklarımızın başına döndük. Bu arada 3 yıl geçti. Tam işimize adapte olmuşken gıyabımızda bir çalışma yapılmış. Samsun'da Büyükşehir adaylığımızı kararlaştırmışlar ve bize tebliğ ettiler. Allah mahçup etmesin. Kamu hizmeti çok ağır vebal getiren sorumluluktur. Milletimiz takdir ederse 31 Mart'tan itibaren üstleneceğiz. Her an her saat her dakika bu güzel insanlara, bu asil insanlara hizmeti sürdüreceğiz. Neyi nasıl yapacağımızı zaman içinde açıklayacağız. Eşi benzeri az görülen Türkiye'de ki diğer belediyelere de örnek olacak bir belediye icrasını çalışmasını yapacağız. " dedi.

SAMSUN BİZİM SEVDAMIZ
Belediyelerin vatandaşın hizmetkarı olduğunu da konuşmasında belirten Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye yönetimine gelmeleri halinde Samsun'un eşi benzeri görülmemiş bir hizmet hamlesine kavuşacağını söyledi. Mustafa Demir konuşmasında Samsunlular için asil insanlar vurgusu da yaparak, şunları dile getirdi.5 KATRİLYONLUK YATIRIM PROGRAMI İLE GELİYORUZ
"Belediyeler vatandaşa hizmet vermelidir. Vatandaşa hizmet veren yerlerdir. Vatandaşın hizmetkarıdır.  Samsun'da her sokağımız, her mahallemiz bunu canlı canlı yaşayacak. Hizmetin en  kalitelisini yapacağız. O sorumluluğu aldığımızda bir iki yıl içinde Samsun'un her köşesi artık hizmet talep etmeyecek. Belediyeye gidip benden bir isteğin var mı diyecek. Biz  Samsun'a sevdalıyız. Biz istikbalimize sevdalıyız. Bu sevda bizim enerjimizi oluşturuyor. Seçim kampanyasını ev ev insan insan oluşturacağız. Şuandan itibaren heyecanımızı arttıralım. Bu heyecanı büyütelim.  Biz tüm çalışmalarımızda kendi kafamıza göre hareket eden insanlar değiliz. Ortak akılla yöneteceğiz. Belediye sorumluluğunu aldığımızda her Samsun'da yaşayan ferdimiz belediyeye bir şey iletmek istediğinde mutlaka iletecek ve kendisine dönülüp bilgi verilecek. İnşallah gerçekleştireceğiz. Samsun Türkiye'nin en önemli kentlerinden bir tanesidir. Samsun'un öyle bir potansiyeli var ki, Samsun Türkiye'yi taşır. 31 Mart'tan sonra bu sorumluluğu üstlendiğimizde Samsun'un bu potansiyellerini ortaya çıkartmak için tüm gayreti göstereceğiz. Belediye alt yapı kanalizasyon yapar ama Samsun'da sanayici mutlu olacak, küçük esnaf belediyeyi yanında görecek. Yatırımlara üst düzeyde destek olacak. Bir kişiyi dahi aş veren insan el üstünde tutulacak. Biz hizmeti, çalışmayı biliriz.  Biz yaklaşık 5 milyar bir yatırım programı ile seçim kampanyasına başlayacağız. 5 yılda 5 katrilyon-5 milyar liralık büyükşehir belediyesinin yatırım programlıyoruz. Samsun'da yüzde 85 oy aldığımızda Sayın Cumhurbaşkanımıza diyeceğiz ki Samsun gereğini yaptı hadi bakalım bir 10 katrilyonda sizlerden diyeceğiz."
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Öz Samsunlu

30 Kasım 2018 Cuma 16:33

ne büyük olay adamı yollarda karşılılyorlar yazıklar olsun. bundan bu memlekete hayır gelmez.

cevdet

30 Kasım 2018 Cuma 14:59

Çevre yollarına biran önce başkansın trafik felç merkeze otoparklar yapılmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun adayı Mustafa Demir'den flaş açıklama! Belediyeden kimseye haksız kazanç sağlanmayacak

Samsun adayı Mustafa Demir'den flaş açıklama! Belediyeden kimseye haksız kazanç sağlanmayacak