18 Haziran 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR TEKKEKÖY İLÇESİNDE PAZAR YERİNİ GEZDİ

AK Parti Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir Tekkeköy ilçesinde pazar yerini gezdi

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesinde ziyaret ettiği pazar yerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesini yatırımlar için bir üs bölgesi haline getireceklerini açıkladı.

20 Aralık 2018 Perşembe 18:55 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler nedeni ile seçim çalışmalarına  Tekkeköy ilçesinde pazar yerini ziyaret ederek devam etti. 


AK Parti Samsun Büyükşehir Belelediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesinde gerçekleştirdiği seçim çalışmasına AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy Kadın Kolları Başkanı Aysel Damat, AK Parti Tekkeköy Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl'da eşlik etti.

Mustafa Demir, Tekkeköy ilçe merkezinde ve Büyüklü Mahallesi'nde esnafları ziyaret edip  vatandaşlarla buluştu. İşadamı Burhan Erçal ve Eğitim Bir- Sen ziyaretleriyle Tekkeköy programlarını tamamlayan Demir, önemli açıklamalarda bulundu. Tekkeköy İlçemizin son on beş yılda gösterdiği gelişimde kendisinin çok önemli payının olduğunu belirten Demir, “İlçemiz bu günkü haliyle Samsun’un sanayi ve ticaret merkezi olmuştur. Bununla birlikte Samsun ise Karadeniz’in, Sinop’tan Artvin’e kadar bir çekim ve cazibe merkezidir. Ak parti döneminde yapılan yatırımlar sonucu ise sporun da kalbi haline geldik. Bu yatırımlarda en yüksek payı Tekkeköy İlçemiz almıştır. Şimdi ise alt yapı sorunlarını çözmek ve Tekkeköy’ü yıldızı parlayan bir bölge haline getirmek boynumuzun borcudur.” dedi.

Muhtarların sorunlarını dinleyen Mustafa Demir, "Her gittiğim yerde üzerinde durduğum gibi, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni birlikte ve istişare ile yönetmeye talibiz. Koltuğunda oturan değil arazide sizinle birlikte sorunları çözen bir belediye başkanı göreceksiniz.” dedi.

Sözlerine, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yerel yönetimlere kazandırdığı statü, kaynakların yerinde ve daha verimli kullanılmasını ön görmektedir ki Tekkeköy’ün bu anlamda potansiyeli en yüksek ilçelerimizdendir. Geleceğin Tekkeköy’ü sahip olduğu ticari ve sanayi potansiyeli ve ulaşım imkânları ile Karadeniz’e sınırı bulunan ülkelerle yapılacak ticaret ve yatırımlar açısından da bir üs bölgesi haline getirilecek.” şeklinde devam eden Mustafa Demir, “kendi standardımızı çalışma azmimiz belirleyecek” diye konuştu.

Tekkeköy’deki esnafları dolaşarak ilçenin sorunları ile ilgili bilgiler alan Demir, “her meselenin en verimli çözüm merkezi olmak için projelerimizi hazırlıyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ömer polat

21 Aralık 2018 Cuma 20:03

ya şöyle büyük büyük konuşmuyorlar mı. millet inanıyor zaten ama he deyip geçiyor. efendi efendi vaadlerde bulunun. gerçi ne gerek var? parti iradesini tanımayan milletin iradesini mi tanıyacak.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AFAD 6.0 şiddetindeki bir depreme göre tatbikat yaptı

Samsun AFAD 6.0 şiddetindeki bir depreme göre tatbikat yaptı