20 Haziran 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN ESKİ İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Samsun Eski İl Başkanı Muharrem Göksel, milletvekili aday adaylığını açıkladı

AK Parti Samsun Eski İl Başkanı Muharrem Göksel, 24 Haziran'da yapılacak erken seçim nedeni ile AK Parti Samsun Milletvekil aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

29 Nisan 2018 Pazar 11:48 SİYASET

AK Parti Samsun eski İl Başkanı Muharrem Göksel, il başkanlığında yaptığı basın toplantısıyla Samsun milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.


AK Parti Samsun eski il Başkanı Muharrem Göksel, il başkanlığında yaptığı basın toplantısıyla AK Parti Milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.

Muharrem Göksel yaptığı basın açıklamasında, "AK Parti'nin hemen her kademesinde görev yapmış bir kardeşiniz olarak; 2015-2018 yılları arasında AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevini yürüttüm. 24 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen son il kongremize kadar da AK Parti Samsun İl Başkanı olarak başarıyla görev yaptım. Bu dönem, Allah'ın da izni ve inayetiyle partimiz adına Samsun'da rekorlar kırdığımız bir dönem oldu. 7 Haziran seçimleri sonrası gerçekleştirilen 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde yüzde 63,7 oy alarak sadece AK Parti değil, Samsun ölçeğinde bir siyasi partinin ulaşabileceği en yüksek oy oranına ulaştık" dedi.REKOR OY ALDIK
16 Nisan 2017 referandumunda Samsun teşkilatı olarak yüzde 63,6 oy oranına ulaşarak 1 Kasım 2015 seçimlerinde ulaşılan rekor oy oranının tesadüfi olmadığını ifade eden Muharrem Göksel "Samsun'da AK Parti'nin oyunun yüzde 63-65 bandına sabitlendiğini göstermiş ve kanıtlamış olduk. Böylesine rekorlarla dolu bir siyasi kariyeri nasip ettiği  için Yüce Allah'a ne kadar şükretsek azdır. Bizden sonra görevi devralan arkadaşlarımızın da çıtayı daha da yükselterek partimiz adına zaferler kazanacağına olan inancımız tamdır. Allah bu kutlu yürüyüşte görev alan tüm teşkilat mensubu kardeşlerimize kolaylıklar, başarılar nasip etsin" diye konuştu.

Muharrem Göksel'in öz geçmişi;

"1964‘te Samsun’un Bafra İlçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Bafra’da tamamladı.

Yüksek öğrenimini 1987 yılında Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde tamamladı.

Üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra Aile Şirketleri olan Gökseller Gıda Şirketi'nde görev yapmaya başladı. Halen Gökseller Gıda Şirketi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası‘nda geçmiş dönem meclis üyeliği yapmıştır. Halen Samsun Ticaret Borsa Başkan Vekilliği görevini yürütmektedir. Siyaset hayatına 2003 yılında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlamıştır. 2006 yılındaki kongre ile ara vermiş olduğu görevine 2012 yılında gerçekleştirilen kongre ile yeniden AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilerek İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı olarak görev yapmıştır. 2015-2018 yılları arasında Ak Parti Samsun İl Başkanlığı görevini yürütmüştür. Orta derecede İngilizce bilen Muharrem Göksel Evli ve bir çocuk babasıdır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

deniz can

30 Nisan 2018 Pazartesi 02:37

İl başkanıyken ne yaptıda mecliste ne yapacak haykırdık yıllarca duyan olmadı Bahçelerimizde Burma başkan zamanında başladı işgal Bektaş da devam Taşçı bey de katmerlendi kanun kazandık 2011 de hala açıkda içki içip çalgılara sazlara eşlik ediyolar açık yerlere iki bld çevre mühendisleri kapalı raporu verip sonrada sakinlerin evinde ses ölçümü yapıp hedef gösteriyolar haklarteslim edildi ama sakinlere koruma bile verildi dün gece çıt yokdu ses ölçümü oldu sonarası yıkıldı haklarımız haram o

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'ten 24 Haziran seçimleri ile ilgili önemli açıklama

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'ten 24 Haziran seçimleri ile ilgili önemli açıklama