20 Ekim 2020 Salı

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU AÇIKLADI! ATAKUM'DA İTİRAZ SÜRECİ DEVAM EDİYOR

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu açıkladı! Atakum'da itiraz süreci devam ediyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 31 Mart seçimleri sonrası Atakum ilçesi için yaptıkları itiraz sürecinin devam ettiğini açıklayarak, " Atakum'da hukuki süreç devam ediyor. Bizim beklentimiz milletin iradesinin sandığa yansıdığı şekliyle sonuçlanmasıdır." dedi.

04 Nisan 2019 Perşembe 17:52 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Atakum ilçesinde 31 Mart yerel seçim sonuçları ile ilgili yaptıkları itiraz sürecinin devam ettiğini açıkladı.


AK Parti Samsun il Başkanı Ersan Aksu, Atakum ilçesinde seçim sonuçları ile ilgili yaptıkları itiraz ile ilgili yaptığı açıklamada "Atakum’da itiraz süreci devam ediyor. AK Parti olarak tüm sandıkların yeniden sayılması için İl Seçim Kurulu’na itiraz ettik" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Atakum ilçesi seçim sonuçları ile ilgili tüm sandıkların yeniden sayılması için İl Seçim Kurulu’na itiraz etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Atakum  ilçemizdeki seçim sonuçları ile ilgili ilçe belediye başkanlığı ve ilçe belediye meclis üyeliği seçimlerine ilişkin İl Seçim Kurulu’na itirazımızı gerçekleştirdik. Hukuki süreç devam ediyor. Bizim beklentimiz milletin iradesinin sandığa yansıdığı şekliyle sonuçlanmasıdır. Hukukçu arkadaşlarımız konuyu yakından takip ediyor. Gelişmelerle ilgili kamuoyuna gerekli bil gilendirmeler yapılacaktır” diye konuştu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da oy veren en iyi hizmeti alacak vermeyen alamayacak diyen o belediye başkanı konuştu

Samsun'da oy veren en iyi hizmeti alacak vermeyen alamayacak diyen o belediye başkanı konuştu