26 Mayıs 2020 Salı

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU, ADAY İSİMLERİNİN YER ALDIĞI O LİSTELERLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, aday isimlerinin yer aldığı o listelerle ilgili açıklama yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, sızdırıldığı gündeme gelen AK Parti Samsun İlçe Belediye Başkan adaylarının isimleri ve MHP'ye bırakılan ilçelerin yer aldığı aday listeleri ile ilgili açıklama yaptı.

15 Ocak 2019 Salı 17:56 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, sosyal medyada paylaşılan ve AK Parti Samsun ilçe Belediye Başkan adaylarının isimlerinin yer aldığı listelerle ilgili bir açıklama yayınladı.AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, son günlerde sosyal medya ve bazı yayın organlarında yer alan paylaşımlar ve haberlerde ilçe belediye başkan adaylarının belli olduğuna yönelik listelerin dolaşması üzerine açıklama yaptı. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Son dönemde, özelliklede bugün öğle saatlerinden itibaren sosyal medya ve bazı yayın organlarında ilçe belediye başkan adaylarımızın belli olduğuna yönelik listeler dolaşmaktadır. Bir kez daha özellikle belirtmek isterimki belediye başkan adaylarımız, 19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'da Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenleyeceğimiz törende, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacaktır. Hemşehrilerimizin ve teşkilat mensuplarımızın, genel merkezimiz ve il başkanlığımıza atfen yapılan bu tür spekülatif paylaşımlara ve haberlere itibar etmemelerini istirham ediyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Samsun'a geliyorum dedi! Aday gösterilmedi diye partiye tavır alacakları ise uyardı

Erdoğan Samsun'a geliyorum dedi! Aday gösterilmedi diye partiye tavır alacakları ise uyardı