12 Nisan 2021 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU, İLKADIM BELEDİYESİNE KAYYUM ATANABİLİR DEDİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, İlkadım Belediyesine kayyum atanabilir dedi

AK Parti Samsun İl Başkanı Av.Ersan Aksu, İYİ Partili İlkadım Belediyesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Gerek duyulursa, İlkadım Belediyesi'ne kayyum atanabilir" dedi.

03 Ekim 2020 Cumartesi 13:06 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'dan İlkadım Belediyesi ile ilgili yaptığı flaş açıklamada, kayyuma işaret etti ve belediyeye kayyum atanabileceğini söyledi.


İlkadım Belediyesi'nde yaşanan gelişmeleri değerlendiren AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, şayet gereği varsa İlkadım'a kayyum atanabilir" dedi.

İlkadım Belediyesi'nde yaşanan gelişmeler hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Gazetesi muhabirleri Esra Vural Emre Öncel'in haberine göre İçişleri Bakanlığı'nın değerlendirmeleri sonucunda gerek duyulursa, İlkadım Belediyesi'ne kayyum atanabilir" ifadelerini kullandı.  

Samsun Gazetesinde yer alan haberde, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, gündem değerlendirme toplantısı yaparak basın mensuplarının sorularını yanıtladı. lkadım Belediyesi'nde yaşanan gelişmeler ile ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Aksu, "İlkadım Belediyesi'ne kayyum atanacaksa bu yasal bir boyut çerçevesinde gerçekleşir. Şayet gereği varsa, her zaman için değerlendirilebilecek bir husustur. Ancak bunun değerlendirmesi bize ait bir konu değildir. İçişleri Bakanlığı suistimal ya da başka bir husus varsa değerlendirmesini yapar" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Ertuğrul

05 Ekim 2020 Pazartesi 14:26

AKP pandemi olsun ekonomi olsun hiç bir süreci iyi yönetmedi pkk yı yıllar önce bitirecekleri sözü verilmişti ama pkkyi seçim de oy kazanmak için kullanıyorlar vel hasıl kelam onumuzdekı secımde citti sekılde oy kaybı yasanacak bu bir gercek AKP nın ıcınden 2 partı cıktı bu demek %10 davutoğlu %17 babacan demek MHP guvenmesın MHP barajı bile gecemez

ak partili

03 Ekim 2020 Cumartesi 17:28

ersan aksu ilkadım belediye başkan aday adayıydı.il başkanı olarak atanınca çekilmişti. kayyum olarak kendisini atarlarsa herkes mutlu olacak.!!!!!???? bu demeç bana hakan karadumanın başına gelenleri hatırlattı. ersan başkana elvada deme günleri yakındır..........

Necati

03 Ekim 2020 Cumartesi 14:47

Bu gidişat nereye....

Ertugrul

03 Ekim 2020 Cumartesi 13:54

Ozaman söyle yapınAKP iktidarda olduğu sürece yerel seçim yapmayın hatta cumhuru reis secimide yapmayın nede olsa biz kayyumu atarız biz geri alırız milletin iradesini baltalarız değilmi AKP samsunda kendini bitirdi hatta bide vurdu boyle acıklamalar ve bu sekılde yol izlerseniz kaybetmeye mahkum sunuz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Aksoy'dan AK Parti İl Başkanına kayyum tepkisi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Aksoy'dan AK Parti İl Başkanına kayyum tepkisi