29 Kasım 2021 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU, SAMSUNSPOR İÇİN BAKAN SÜLEYMAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, Samsunspor için Bakan Süleyman Soylu ile  görüştü

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Adana ve Giresun maçlarına alınan seyirciler ve Samsunspor için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaptığı görüşmenin detaylarını açıkladı.

02 Mayıs 2021 Pazar 15:46 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, TFF 1'inci ligde dün oynanan Adana ve Giresunspor maçlarına yasak olmasına rağmen seyirci alınması ve Samsunspor konusu ile ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir görüşme yaptığını duyurdu.


Ersan Aksu, Bakan Süleyman Soylu ile yaptığı görüşmenin detayları ile ilgili şu bilgileri verdi.

"TFF 1. Lig'de bazı stadyumlarda dün ortaya çıkan ve haksız rekabet algısı oluşturan, hepimizi rahatsız eden görüntülerle ilgili şehrimizin düşünce ve beklentileri her türlü mecrada tarafımızca dile getirilmiştir. 
Bu çerçevede İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile yaptığım görüşmede konunun tüm detaylarını ele aldığımızı ifade etmek isterim.
Adana ve Giresun'daki görüntülere anında müdahale edildiği, daha başlar başlamaz maç sırasında tribünlerin büyük ölçüde uygun hale getirildiği, sorumlular hakkında işlem yapıldığı bilgisini paylaşan sayın bakanımız, bundan sonra böylesi bir görüntünün ortaya çıkması durumunda ilgili valiler hakkında dahi soruşturma açılacağını da özellikle vurgulamıştır. AK Parti Samsun kadroları olarak bugüne kadar şehrimizi ilgilendiren her konunun takipçisi olduk. Samsunspor’umuzla ilgili hususların da yakından takipçisi olduğumuzu  ve olacağımızı da çok net bir şekilde ifade etmek istiyorum. Türkiye Futbol Federasyonu başta olmak üzere tüm kulüplerin yetkililerini de sorumlu davranmaya davet ediyorum. Bu şehrin siyasileri olarak daima kulübümüzün yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile son haftaya girilirken takımımıza bir kez daha başarılar diliyorum ve diyorum ki: Son ana kadar mücadeleye devam."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

SÜLEYMAN SALUR

04 Mayıs 2021 Salı 15:47

HEP AYNI PLAK GEREKLİ İŞLEMLER YAPILIYOR GEREKLİ İŞLEM İÇİN TEK SORUMLU VALİ GÖREVDEN ALABİLİYORMUSUN BİR DAHA YAPARLARSA ÇOCUKMU AVUTUYORSUNUZ TAKİPÇİSİYİZ YOK HÜKMÜNDE KABUL ETMİYORUZ. ONLARCA İNSAN ÖLDÜ HANGİ SORUMLU CEZA ALDI DUYMADIK LAF OLA BERİ GELE % 65 OY ALMIŞSSINIZ BU KENTTEN HAKKINI KORUMAK GEREKMİYORMU AMA HATA KENTİN YÖNETİCİLERİNDE SOYLUDAN BAŞKA BİR AÇIKLAMA BEKLENEMEZDİ ZATEN AL VALİYİ GÖREVDEN İÇİMİZ SOĞUSUN SAYIN BAKANLA KONUŞMA ŞEREFİNE NAİL OLMUŞLAR BU HAVA YETER

cevdet

03 Mayıs 2021 Pazartesi 11:56

bakan san valiyi emniyet müdürnün görevden al adana ve giresun ama nerde **** sözde annesi samsunluymuş reis samsunlu bakan istiyoruz yoksa oyyy yok

Mühendid

03 Mayıs 2021 Pazartesi 10:51

Hani yorumlarınız nerede Büyük Samsun kurtaran bir şehir Samsun ses ver Samsun.

Hamdi

03 Mayıs 2021 Pazartesi 02:21

Palavra atmayın milletin gazını almak için yalan konuşmayın. Görüştünüz de ne oldu. Kendiniz söylemişsiniz pek muhterem bakan bey bir daha böyle durum olursa gereğinin yapılacağını bahşetmiş olur efendim başka arzunuz. Şimdi siz dönen tüm dolaplardan sonra samsunspor için herşeyi yaparız diyorsunuz öyle mi hadi oradan olan olduktan sonra kınayı.......

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tam kapanma! 2 Mayıs Pazar günü sokaklardan görüntüler

Samsun'da tam kapanma! 2 Mayıs Pazar günü sokaklardan görüntüler