20 Ocak 2021 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU'DAN YUNAN VEKİLE TEPKİ! IRKÇI, ACİZ, KÜSTAH

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'dan Yunan vekile tepki! Irkçı, aciz, küstah

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Türk Bayrağını yırtan Yunan vekile tepki göstererek, "Irkçı, aciz, şımarık küstah Yunan vekile haddi bildirilmelidir" dedi.

31 Ocak 2020 Cuma 13:08 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Avrupa Parlamentosu Genel Kurulunda Türk bayrağına saldırma küstahlığını gösteren ırkçı Yunan Milletvekiline sert tepki gösterdi.  


Brüksel'de düzenlenen Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu'nda Yunan Milletvekili Ioannis Lagos’ın Yunan adalarındaki göçmenlerin durumuna ilişkin oturumda Türk bayrağını yırtmasına AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu sert tepki göstererek, "Bu küstah davranışı sergileyen aciz ve şımarıklar, bayrağımıza saldıran elleri dün nasıl kırmış isek, bugün de aynısını ve hatta fazlasını yapacağımızı çok iyi bilmeliler." dedi.  

"Bağımsızlığımızın sembolü Ay Yıldızlı şanlı Türk Bayrağımız ilelebet dalgalanmaya devam edecektir" diyen Başkan Aksu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Irkçı, aciz, şımarık Yunan vekil küstah bir harekette bulundu. Haddini bilmeyen bu kişiye karşı devlet olarak gereken karşılık verilmiştir. Türkiye olarak biz kimsenin bayrağına saygısızlık yapılmasını doğru bir yaklaşım olarak görmeyiz. Herkesin de bu  düşünceye sahip olması gerekmektedir. Dolayısyla bu küstahlığı yapan aciz vekile Avrupa Parlamentosu da haddini bildirmelidir"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bafra Belediyesinde Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek görevinden istifa etti

Bafra Belediyesinde Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek görevinden istifa etti