24 Haziran 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ERSAN AKSU ANKARA'YA GİDİYOR

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu Ankara'ya gidiyor

Samsun'da AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman'ın görevinden alınması sonrası il başkanlığı görevine atanan Ersan Aksu'nun Ankara'ya gideceği açıklandı.

06 Ocak 2019 Pazar 17:41 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Ersan Aksu, yeni yönetim kurulunu oluşturmak için çalışmalarına devam ederken, Ersan Aksu'nun Ankara'ya gideceği açıklandı.


AK Parti Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamada, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, görevi devralmasının ardından yoğun mesai harcıyor. Yönetim Kurulu listesini oluşturmak için çalışmalarına devam eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, bu hafta içerisinde  de Ankara'da partisince düzenlenecek olan önemli  programlara katılacak. Salı günü Ankara'ya gidecek olan Aksu, 9 ve 10 Ocak tarihlerinde Kızılcahamam'da  gerçekleşecek kampa katılacak. 2 gün sürecek kampın ardından Başkan Aksu, 11 Ocak Cuma günü AK Parti Genel Baskanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde gerçekleşecek  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldıktan sonra Samsun'a dönecek ve yerel seçim çalışmalarına hız verecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Alaçam ilçesinde düzenlenen yürüyüşte Sarıkamış şehitleri anıldı

Samsun'un Alaçam ilçesinde düzenlenen yürüyüşte Sarıkamış şehitleri anıldı