04 Aralık 2021 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ERSAN AKSU TELEKOM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLAMASI YAPTI

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu Telekom Bölge Müdürlüğü açıklaması yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Telekom Bölge Müdürlüğünün Samsun'da kalması ile ilgili açıklama yaptı, 3 bin personelin Türk Telekom Bölge Müdürlüğü bünyesinde Samsun'da görevlerine devam edeceğini söyledi.

22 Mart 2021 Pazartesi 15:36 SİYASET

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün Samsun'da kalması ile ilgili alınan karar sonrası açıklama yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Samsun için çok güzel sonuçlanan bir süreç yaşadık" dedi.


AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü ile ilgili sürecin başından beri takipçisi 
olduklarını, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatih Sayan'ın Pazar günü Samsun ziyaretinde bu konudaki tartışmalara son noktayı koyduğunu ifade etti. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatih Sayan'ı Samsun'a davet ettiklerini belirten Başkan Aksu, "Davetimizi kabul ederek şehrimize gelen Ömer Fatih Sayan'a ve Türk Telekom CEO'su Ümit Önal'a teşekkür ediyorum. Gerçekten Samsun için çok güzel sonuçlanan bir süreç yaşadık. En başından beri konunun takipçisi olduk. Sürece katkı veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu'na, Bakan Yardımcımız Ömer Fatih Sayan'a, Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan'a, Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e şükranlarımı sunuyorum. Bakan Yardımcımız Sayan, Samsun'da tartışmalara son noktayı koydu. Hatta, Samsun'un yanı sıra Kayseri ve Bursa Bölge Müdürlükleri'nin de yerlerinde kaldığını Samsun'dan açıkladı" dedi. 

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü'nün bünyesinde yan kuruluşlarla birlikte 3 bin personelle daha önce olduğu gibi Samsun merkezli faaliyetlerine devam edeceğini ifade eden Başkan Aksu, "Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü, Samsun, Çorum, Amasya, Ordu, Tokat ve Sinop illerine hizmet veriyor. Bu yapı aynı şekilde devam edecek. Her zaman olduğu gibi enerjimizi Samsun için harcıyoruz, AK kadrolar olarak daha çok çalışarak şehrimize önemli hizmetler kazandırmaya da devam edeceğiz. Şehrimiz son 19 yılda çok önemli yatırımlar aldı. Hali hazırda devam eden, yapılması planlanan yeni projeler var. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da Samsun'a çok ayrı bir sevgisi var" diye konuştu. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatih Sayan, Türk Telekom CEO'su Ümit Önal ve beraberindeki heyet Samsun programı kapsamında AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı da ziyaret ettiler. AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, ziyarette Sayan'a hediye takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

22 Mart 2021 Pazartesi 16:55

Tabelayı astılar mı yoksa il başkanlığı tabelasını trabzona taşısınlar:)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un renklendirilmiş eski fotoğrafları

Samsun'un renklendirilmiş eski fotoğrafları