24 Temmuz 2021 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ERSAN AKSU'DAN HASAN UZUNLAR'A ATATÜRK TEPKİSİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'dan Hasan Uzunlar'a Atatürk tepkisi

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Atatürk ile ilgili sosyal medya sayfasından çirkin paylaşımlarda bulunan partisinin grup başkanvekili Hasan Uzunlar'a tepki gösterdi.

13 Kasım 2019 Çarşamba 17:55 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Atatürk ile ilgili tartışma yaratan ve tepki çeken paylaşımlarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup başkanvekili Hasan Uzunlar'a tepki gösterdi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ın 10 Kasım'da Atatürk ile ilgili sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla ilgili açıklama yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, samsunhabertv.com haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara'ya konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"10 Kasım’ın üzerinden henüz üç gün geçti. Bu ülkenin banisi, kurucu lideri hakkında kim olursa olsun böyle konuşmaya hakkı yoktur. Konu henüz çok yeni inceliyoruz, doğruysa, kendi ifadeleri olmasa, başkalarının ifadelerini paylaşmış olsa bile gereğini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atatürk paylaşımları ile tepki çeken Hasan Uzunlar Atatürk düşmanı olmadığını açıkladı

Atatürk paylaşımları ile tepki çeken Hasan Uzunlar Atatürk düşmanı olmadığını açıkladı