24 Ağustos 2019 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI GÖKSEL GÖREVİNİ YENİ İL BAŞKANI HAKAN KARADUMAN'A DEVRETTİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel görevini yeni İl Başkanı Hakan Karaduman'a devretti

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevinden genel merkez kararı ile alınan Muharrem Göksel, yerine atanan yeni İl Başkanı Hakan Karaduman'a görevini parti binasında düzenlenen törenle devretti.

20 Ocak 2018 Cumartesi 16:38 SİYASET

Samsun'da Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanlığı görevinden alınan Muharrem Göksel, yerine İl Başkanlığına atanan Hakan Karaduman'a sarılarak görevini devretti. 


AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda devir teslim yapıldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı ile yapılan istişareler sonucu, AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Av. Hakan Karaduman görevi Muharrem Göksel’den devraldı.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda gerçekleşen devir teslimde konuşan Muharrem Göksel, “2015 yılının Şubat ayında devraldığımız AK Parti Samsun İl Başkanlığı bayrağını, kardeşim Hakan Karaduman’a bugün itibariyle devrediyorum. Görev yaptığımız dönem içerisinde devraldığımız AK Parti bayrağını, en üst noktalara getirmek için gece gündüz demeden çalıştık. Davamıza zarar gelmemesi için elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da davamızı en üst noktada tutmak adına onurumla, gururumla elimden geleni sonuna kadar yapacağım. Bu bayrak değişiminin ilimize, ülkemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Görevi Hakan kardeşime devrederken, kendisine bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Görevini layıkıyla yerine getireceğinden şüphemiz yoktur. 2019 yolunda yapacağı çalışmalarda muvaffakıyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.YENİ İL BAŞKANI KARADUMAN, GÖKSEL'E TEŞEKKÜR ETTİ

Görevi Muharrem Göksel’den alan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman ise yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Uzun yıllardan beri AK Parti Davasının içerisinde farklı kademelerde yer aldım. Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığım dönemde de, Ana kademe yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerimde de davama en iyi şekilde hizmet etme gayreti içerisindeydim. Geçtiğimiz hafta yapılan temayül yoklamasında AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevi için aday oldum. Genel Merkezimizde yapılan istişareler neticesinde, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, görevi tarafıma tevdi etti. Kutlu davamızda bundan sonra AK Parti samsun İl Başkanı olarak görev yapacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Yıllarca AK Parti Davası içerisinde omuz omuza çalıştığım ve başkanlığı döneminde kendisiyle çalışmaktan gurur duyduğum Muharrem Göksel ağabeyime de yaptığı çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Muharrem Göksel’i asla bırakmayacağız. 2019 seçimlerine doğru giderken kendisinin bilgi ve deneyiminden yararlanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ladik Akdağ Kayak Merkezi karne tatili sonrası tıklım tıklım doldu

Ladik Akdağ Kayak Merkezi karne tatili sonrası tıklım tıklım doldu