20 Mayıs 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI GÖKSEL'DEN ŞU GİDECEK BU GİDECEK AÇIKLAMASI

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den şu gidecek bu gidecek açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, düzenlediği basın toplantısında Samsun'da bazı belediye başkanlarının istifasının istendiği yönünde ki iddialarla ilgili yeniden bir açıklama yaptı.

27 Ekim 2017 Cuma 19:18 SİYASET
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, düzenlediği basın toplantısında Samsun'da istifası istenen belediye başkanlarının olduğu yönündeki iddialarla ilgili yine yeniden bir açıklamada bulundu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, görevden alınacak olan belediye başkanı olup olmadığı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Son günlerde AK Parti ile ilgili çeşitli konuların gündeme getirildiğini söyleyen Muharrem Göksel, "Partimizin il başkanlığı, ilçe başkanlığı ile ilgili herhangi bir durum olursa bunu teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız açıklar. Hatta belediye başkanlarımız için de böyle ancak Samsun ile ilgili 'Şu gidecek, bu gidecek' görüşmesi olmadı. Görüşülen, görüşülmekte olan ya da sonuçlanmış herhangi bir durum yok. Bu süreçte o gitti bu geldi söylentileri oluyor, böyle bir durum olursa genel başkan yardımcımız zaten bunu açıklayacaktır veya biz açıklayacağız. Şu kalacak bu gidecek diye bir şey olmadı Samsun için" dedi.

AK Parti'de "görevden alınma" diye bir şey söz konusu olmadığını aktaran Göksel, şöyle devam etti:

"Bizde görevden alınma yok. Hepimiz davanın parçasıyız. Diğer partiler gibi değiliz. 'Bir dahaki dönemde başka bir arkadaşla devam edelim' olgusu oluşmuş oluyor. O kenara çıkmış, atılmış değil. Partimizden dışlanma olayı yok. Yine partimizin içinde farklı bir görevde çalışmaya devam edecekler. Biz bir dava hareketeyiz. Makam, mevki gözetmeden davaya hizmet etmek önemlidir. Böyle de devam edecektir."

Gökel, Türkiye'nin mazlumlara umut olduğuna işaret ederek, şunları kaydetti:

"Biz halkın içindeyiz, halkla yaşıyoruz. Ne kadar milletin gönlüne girersek, ne kadar milletle beraber olursak o kadar ilgi görüyoruz. Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine 2019 seçimlerden sonra hızlı adımlarla devam edeceğiz. Önümüzdeki hedefleri, AK Parti'nin hedeflerini herkes biliyor. Buna göre herkesin hareket etmesi gerekir. Seçimlere 'seçim' diye değil, mazlumların umudu olan partimizin mazlumların umudu olmasını devam ettirmesi için hazırlanıyoruz. Tüm dünya mazlumlarının gözü kulağı Türkiye'de, Türkiye'deki seçilmiş AK Parti hükümetinde. 'AK Parti hükümeti ile Türkiye'nin kaderi beraber' derken bunu kastediyoruz. Tökezlenmeden yolumuza devam edeceğiz. Tüm engelleri bir bir önümüzden kaldırarak hedefe ulaşacağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Gaziantepspor'u 3-0 yendi

Samsunspor Gaziantepspor'u 3-0 yendi