20 Haziran 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI GÖKSEL'İN İSTİFASI İSTENDİ İDDİASI

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'in istifası istendi iddiası

AK Parti Genel Merkezinin, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in istifasını istediği iddia edildi. Muharrem Göksel'in istası istendi son dakika..

07 Aralık 2017 Perşembe 10:53 SİYASET
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e genel merkezden istifa et talebi geldiği ileri sürüldü. AK Parti Genel Merkezi'nin Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e il kongresi öncesi istifa etmesi talimatı verildiği öne sürüldü.

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel Ankara'ya giderek genel merkezde Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ile bir saat süren bir görüşme yaptı. Görüşme yaptıktan sonra Samsun’a dönen il başkanı Göksel'e dün akşam itibari ile görevden istifa etmesi söylendi. Tebliğ dün akşam itibari ile AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e bildirildiği iddia edildi. Muharrem Göksel'in genel merkezin tebliğ edildiği iddia edilen istifa talebi ile ilgili bugün yarın istifasını vermesi bekleniyor.

MUHARREM GÖKSEL TEKRAR ANKARA'YA GİTTİ

Öte yandan Muharrem Göksel'in yaşanan gelişme sonrası bu akşam saatlerinde Ankara'ya giderek AK Parti Genel Merkezinde görüşme yaptığı öğrenildi. İddiaya göre Muharrem Göksel'in genel merkezin talebi doğrultusunda il kongresine kadar AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevini sürdüreceği, kongre sürecinde ise aday olmayacağı öne sürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ALİ SÖZEN

07 Aralık 2017 Perşembe 11:02

alaçaksalar alsın çocuk oyuncağına çevirdiler

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel istifa ederse genel merkez yerine kimi aday gösterecek

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel istifa ederse genel merkez yerine kimi aday gösterecek