24 Nisan 2019 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI HAKAN KARADUMAN: 5 YIL İÇİN YETKİ İSTİYORUZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 5 yıl için yetki istiyoruz

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 15 yılda Türkiye'de ve Samsun'da milyarlık yatırımları hayata geçirdiklerini açıklayarak, 24 Haziran seçimleri için, "Karnemizi gösteriyor gelecek 5 yıl için yetki istiyoruz" dedi.

07 Haziran 2018 Perşembe 17:10 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada "15 yıllık karnemizi gösteriyor, gelecek 5 yıl için yetki istiyoruz" dedi. 


15 yıldır yaptıklarının yapacaklarının bir teminatı olduğunu belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "Milletimizle bir araya geldiğimiz her fırsatta bir taraftan 15 yıllık karnemizi gösteriyoruz, diğer taraftan da gelecek 5 yıl için yetki istiyoruz. Yaptıklarımız yanında, gelecek 5 yıla dair 146 projemizi anlatıyoruz. 15 yılda Samsun'a ulaştırma ve haberleşme alanı başta olmak üzere, enerji, orman ve su işleri, istihdam, kültür ve turiz, sosyal politikalar, çevre ve şehircilik, eğitim, sağlık ve birçok alanda milyarlık yatırımlar gerçekleştirdik. Daha önce yaşadığımız hadiseleri şöyle gözümüzün önüne getirdiğimizde, son 16 senede Türkiye'nin ne kadar büyük bir destan yazdığını çok daha iyi görüyoruz. Milletimiz için, Samsunumuz için 15 yıldır yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır." dedi.

"Rafa Kaldırdık"

Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi ile geçmişte olduğu gibi yine şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir bir kamu yönetimi olacağını söyleyen Karaduman, "Son 16 yılda kamu yönetiminin şeffaflığı ve hesap verebilirliği için büyük adımlar attık. Yasal ve kurumsal altyapıyı güçlendirdik. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışı ile insanımızın hak ve özgürlüklerini kısıtlayan bütün düzenlemeleri rafa kaldırdık" diye konuştu. 

Türkiye'nin AK Parti iktidarı ile büyük bir destan yazdığını ifade eden İl Başkanı Karaduman, "Daha 5-10 sene önce yaşadığımız hadiseleri şöyle gözümüzün önüne getirdiğimizde, son 16 senede Türkiye'nin ne kadar büyük bir destan yazdığını çok daha iyi görüyoruz" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un AK Parti'ye güveni tam

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un AK Parti'ye güveni tam