18 Ağustos 2019 Pazar

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI KARADUMAN: 19 MAYIS'IN 100'ÜNCÜ YILI ÇOK ÖZEL KUTLANACAK

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı çok özel kutlanacak

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, il başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısında 19 Mayıs'ın 100'üncü yılının Samsun'da çok özel kutlanacağını bu konuda ön çalışmalara başladıklarını açıkladı.

18 Eylül 2018 Salı 14:52 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, basın toplantısı düzenleyerek geçtiğimiz günlerde Ankara'da bakanlıklara yaptıkları ziyaretlerle ilgili bilgiler verdi.


AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, düzenlediği toplantıda geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan öncülüğünde Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan ile birlikte TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve bazı bakanlıklara bazı ziyaretler gerçekleştirdiklerini hatırlattı.

Ankara'da yapılan ziyaretlerin verimli geçtiğini belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, bu ziyaretlerde 19 Mayıs'ın 100'üncü yılının Samsun'da çok özel bir şekilde kutlanması ile ilgili görüşmelerde bulunduklarını vurgulayarak, "Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi son aşamalara kadar gelindi. 19 Mayıs'ın 100. yılı münasebetiyle 2019'da Samsun'da bu 100. yılı daha özel kutlamak adına da özellikle Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımızın da önderliğinde bir program gerçekleştirmekle ilgili ön çalışmaya başladık. Samsun valimizinde şu anda bir çalışmaları var. Kültür ve Turizm Bakanımıza da konuyu arz ettik." dedi.AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, Samsun'da sağlıklı ilgili önemli yatırımlar olduğuna işaret ederek, Şehir Hastanesi ile Atakum ve Tekkeköy'deki hastanelerin projeleriyle ilgili önemli bir aşama kaydedildiğini belli başlı bitmeye yakın projelerin hızlıca bitirilmesi yönünde ilgili bakanlardan söz aldıklarını belirtti.

Tarım ve Orman Bakanı ile ilgili bürokratlarla da görüştüklerini belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman şöyle konuştu:

"Çarşamba ve Bafra ovalarımızla ilgili sulama konusunda da programın hızlandırılması ve yatırımları noktasında söz aldık. Takibini yapacağız. Cumhurbaşkanımızın başkanlığında il başkanları toplantısına katıldık. Bağımsızlığımıza yönelik bir ekonomik saldırı altında olduğumuz herkesin malumu. Ama ülkemiz bunun altında çıkabilecek güçte ve kararlılıkta olduğunu herkese gösteriyor.

Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm hükümetimiz ve milletimizin birlik beraberlik içerisinde bu süreci kolaylıkla atlatabileceğini olan inancını yeniledi. Bizim de bu inancımız ve kararlılığımız devam ediyor. İnşallah 2019 yılında daha güçlü bir ülke olarak yolumuza devam edeceğiz." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Partili mevcut belediye başkanları yerel seçimde yeniden aday gösterilecek mi!

Samsun'da AK Partili mevcut belediye başkanları yerel seçimde yeniden aday gösterilecek mi!