18 Ağustos 2019 Pazar

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI KARADUMAN AÇIKLADI: BAZI İLÇELERDE KAYBETME RİSKİMİZ VAR

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman açıkladı: Bazı ilçelerde kaybetme riskimiz var

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 31 Mart yerel seçimlerinde Samsun'da bazı ilçelerde kaybetme risklerinin olduğunu açıkladı.

05 Aralık 2018 Çarşamba 17:41 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman,  yerel seçimde kaybetme riski olan ilçelerin olduğunu açıklayarak, "Bunu kabul etmek gerekiyor" dedi.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Hedef Halk Gazetesinde yer alan açıklamasında, 31 Mart yerel seçimleri nedeni ile anket çalışmaları yapıldığını bu anketlerde Samsun'da bazı ilçelerde kaybetme risklerinin ortaya çıktığını söyledi. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Hedef Halk Gazetesine yaptığı açıklamada, riskli seçim bölgelerinin olduğuna işaret ederek, şunları dile getirdi.

"İlçe adaylarımızla ilgili çalışmalar devam ediyor. Şu anda kesin bir şey yok. AK Parti Genel Merkezi ve bizim ilçelere yönelik yaptığımız anket çalışmaları var. Bu anketlerde riskli olan ilçelerimiz var. Bunu kabul etmek gerekiyor. Ama seçime daha uzun bir süreç var. Çalışmalarımızı ona göre planlayacağız. Kiminle seçimi alacaksak, o adaylarla seçime gireceğiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

Arif Saygı

12 Aralık 2018 Çarşamba 11:08

Kavak' ta hizmet veren bir şahsiyetiniz var ama siz sayın Sarıcaoğlu'nu partizancılık yapmıyor diye aday göstermiyorsunuz, bumu sizin siyaset anlayışınız

cevdet

07 Aralık 2018 Cuma 09:49

Ladik toptepe bölünmüş yolunu yapma gel ladikten oy iste

ali sincan

06 Aralık 2018 Perşembe 09:36

başta büyükşehir dayatma aday yaptınız bu halk sizi affetmiyecek

Yılmaz

05 Aralık 2018 Çarşamba 20:30

Ladik de anket ve temayül yoklamalarını göz ardı ederseniz kaybetmeniz kaçınılmaz

Reisciyim

05 Aralık 2018 Çarşamba 19:49

Sayin il baskani Havzayi kaybetmek icinmi.Sebahattin özdemir bey gosteriyorsunuz.Halkda hic karsiligi olmadigini benden iyi biliyorsunuz.Halka kulak verin.

Ferhat BÜLBÜL

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:42

Madem öyle sayın il başkanım.Sizlerden randevu talep ettik.CV'mizi bıraktık.Neden degerlendirmeye almadınız. Biz köylü çocuğuyuz.Aday gösterseydiniz de koydeki oylarin yüzde 90 nını alsaydik ve seçimi kazansa idik ya.Ama maakesef sizlere ulaşmak o kadar zor ki.CV'mi sayin milletvekillerimize de gönderdim.Onlardan da bir ses çıkmadı.Demek ki Sayın Reis Haklıydı.Metak yorgunluğu var.

Termeli ali

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:07

Çok kafa yormayın termedevhacı bilal arslanı yapın başınız ağrımasın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da uzman psikolog Mine Aktaş, MHP'den Atakum Belediyesi Başkan aday adayı oldu

Samsun'da uzman psikolog Mine Aktaş, MHP'den Atakum Belediyesi Başkan aday adayı oldu