25 Mayıs 2019 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI KARADUMAN: O ARKADAŞLARLA YOLLARIMIZI AYIRACAĞIZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: O arkadaşlarla yollarımızı ayıracağız

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Bafra ilçesinde yapılan AK Parti Bafra İlçe Danışma Kurulu toplantısında, "Toplantılarımıza gelmeyen arkadaşlarla yollarımızı ayıracağız" dedi.

25 Eylül 2018 Salı 15:10 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe danışma kurulu toplantılarına katılmayan partililerle ilerleyen günlerde yolları ayıracaklarını açıkladı.


Adalet ve Kalkınma Partisi Bafra İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı. Yapılan toplantıda AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Kuraduman bir konuşma yaptı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, AK Parti Bafra İlçe Danışma Kurulu toplantısında partililere yerel seçimlerle ilgili uyarılarda bulundu.

Hakan Karaduman, yerel seçim öncesi gerçekleştirilen danışma kurulu toplantılarına katılımı ciddi derecede takip ettiklerini belirterek,  ''Önümüzde hem çok önemli bir yerel seçim olması hem artık mevsiminde meşgalemizin az aldığını bir mevsime doğru dönmesiyle artık bundan sonralarda hem yönetim kurulu toplantılarında hem de ilçe danışma kurulu toplantılarında katılımların ciddi derece de takip ediyoruz. İlçe genel koordinatörü kardeşlerimde buradalar toplantıların ne kadar önemli olduğunu yaşça büyük olan abilerimiz de var burada. Toplantıların çok önemli olduğunun bilincinde olan bir gelenekten geliyor partimiz dolasıyla toplantılarımızda hiçbir şey konuşmasak da verimli olmuyor diye düşünmüş olsak da bir araya gelmenin bereketiyle seçimlere hazırlanıyoruz" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman konuşmasında bir uyarıda da bulunarak, şunları dile getirdi.
"İlerleyen zamanlarda toplantılarımıza gelmeyi düşünmeyen arkadaşlarımızla yollarımızı ayıracağız. Neden çünkü bu günlerde bizim yanımızda olmayan arkadaşlarımın seçimler geçtikten sonra yanımızda olmalarının bize hiçbir faydası yok. Onlar yerine belki biraz daha başka arkadaşlarla yolumuza devam ederiz bu katılmayan arkadaşlar oradaki ahengi de unutuyorlar. İlçe başkanımın görev veriyor bazı arkadaşlarımız yapıyorlar bazı arkadaşlarımız da yapmıyorlar işte burada eğer onlarla yolumuzu ayırmazsak eşit davranmış adaletli davranmış olmuyoruz. Bu düzeni inşallah önümüzdeki günlerde faaliyete geçireceğiz. İlçe başkanlarımıza geçen toplantımızda bir görev vermiştik 1 ve 2 sandığı olan köylerimizde köyden mahalleye dönmüş başkanlarımızdan isteklerimiz şudur sandıkların tamamında kim kimdir nereye oy verir ne sıkıntısı var üye yapa bilimiyiz yapamaz mıyız yani sandığımızın röntgenini çekmek. İki hafta önce il başkanları toplantısında cumhurbaşkanımızın emri esas sandıklı çalışma üç kere tekrarladı bunun dışında teşkilatın yapacağı daha önemli bir görev yok. Yani biz milleti ayağımıza , çağırmayacağız. Biz onların ayağına gideceğiz. Orada sohbetler yapacağız. Bu sandıklardaki tüm seçmelerin ne yaptığını kimin ne yaptığını bileceksiniz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kürşad

25 Eylül 2018 Salı 16:34

Kara Duman bey, toplantınıza katılmayan arkadaşlarla yollarını ayırmak senin yapabileceğin en kolay yol ! Doğru olan o arkadaşların o toplantıya neden katılmadıkları yada neden küstüklerini araştırmaktır. Sana yakışan basit yolu tercih etmek değil zor olanı yapmaktır. Gün ayrışma ve yolları ayırma günü değildir. Gün parti içerisindeki birliği ve beraberliği sağlama günüdür.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Krasnodar seferleri için boş koltuklara yapılan 10 bin dolarlık ödeme durduruldu

Samsun Krasnodar seferleri için boş koltuklara yapılan 10 bin dolarlık ödeme durduruldu