19 Nisan 2019 Cuma

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI KARADUMAN: SAMSUN'UN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: Samsun'un sorunlarına çözüm üretiyoruz

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 79'uncu İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada Samsun'un öncelikli sorunlarının çözümü için girişimlerde bulunduklarını ve sonuç aldıklarını açıkladı.

13 Ekim 2018 Cumartesi 19:19 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun'un en önemli ve öncelikli sorunlarıyla ilgilendiklerini belirterek, "Hızlıca çözüm üretmeye başladık. AK Parti kurulduğu günden bu yana halkın dertleriyle dertlenen ve çözüm üreten bir partidir. " dedi. 


AK Parti Samsun İl Başkanlığı 79. İl  Danışma Meclisi toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda yapılan toplantıya AK Parti Samsun Milletvekilleri  Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ile teşkilat mensupları katıldı. AK Parti Genel Baskan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise telgrafla partililere mesaj gönderdi. 

AK PARTI MİLLETİN DERDİYLE DERTLENİYOR 
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. Samsun şehrinin en önemli ve öncelikli  sorunlarıyla ilgilendiklerini belirten Başkan Karaduman, "Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz  Çiğdem Karaaslan başkanlığında, tüm milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte 10 bakanımızı ziyaret ettik. Çok verimli görüşmeler yaptık.  Hemen akabinde de olumlu sonuçlar aldık.  Şehrimizin ve ilçelerimizin sorunlarıyla ilgileniyoruz ve hızlıca çözüm üretiyoruz. Milletvekillerimiz, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve tüm teşkilat olarak  birlik bütünlük içerisindeyiz." dedi.   

SAMSUN TEŞKİLATI  TEVAZU SAMİMİYET GAYRETLE ÇALIŞIYOR
AK Parti Samsun Teşkilatı olarak, partinin  kurulduğu ilk günlerde olduğu gibi tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarına devam ettiklerini  dile getiren Başkan Karaduman, "Ev toplantıları planladık ve ilçelerdeki çalışmaları hızlandırdık. Vatandaşlarımızın evlerine giderek sorunlarını,  sıkıntılarını dinliyoruz. Çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bizim ardımızdan da ilçe teşkilatlarımız  ev toplantılarını devam ettirecek. Bir ay içerisinde 17 ilçemizde 350 eve misafir olacağız. Çok bereketli ve güzel bir çalışma . İl  Yönetim Kurulu'nda yer alan arkadaşlarım her türlü çalışmaya hazır olduklarını gösterdiler. Nerelerde ihtiyaç olursa hangi sokakta, hangi mahallede gidip çalışmaya hazırız. Buna arkadaşlarım adına söz veriyorum. Her mahallede her sokakta her eve girmeye hazırız. Vefa ziyaretleri yaparak, üyelerimizi telefonla arayarak, onlara unutulmadıklarını hissettiriyoruz." diye konuştu.  

ADAY ADAYLARINA MESAJ
Hakan Karaduman, adaylık konusunda niyeti olanlar ve çalışmaya başlayan arkadaşların olduğunu belirterek,  "Çalışmaları takip ediyoruz. Parti disiplinine ve kurumsal kimliğimize uygun çalışma yapmaları konusunda hassasiyet bekliyorum. "  dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da eski 19 Mayıs stadında yıkım sırasında yangın çıktı

Samsun'da eski 19 Mayıs stadında yıkım sırasında yangın çıktı