24 Haziran 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI KARADUMAN'DAN SAMSUN HALKINA 24 HAZİRAN TEŞEKKÜRÜ

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan Samsun halkına 24 Haziran teşekkürü

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimlerinde partilerine ve Recep Tayyip Erdoğan'a oyları ile büyük destek veren Samsun halkına yayınladığı bir mesaj ile teşekkür etti.

25 Haziran 2018 Pazartesi 20:18 SİYASET

AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman 24 Haziran seçim sonuçları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, AK Parti'ye, Recep Tayyip Erdoğan'a ve Cumhur İttifakına oyları ile destek veren Samsun halkına teşekkür ettiğini açıkladı.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimlerinden alınlarının akıyla çıktıklarını belirterek, "AK Parti olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana giderek büyüyen teşkilatlarımızla sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımız neticesinde bir zaferi daha ilan etmiş bulunmaktayız" dedi.  

24 Haziran seçimlerini demokrasi şölenine çeviren Samsun halkına teşekkür eden AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, “Öncelikle seçimlere büyük ilgi gösteren Samsun halkına teşekkür ederim. Seçim kararı alındıktan dün gece son sandık açılana kadar davamıza sahip çıkan her kademeden teşkilat mensuplarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Seçim çalışmaları boyunca gece gündüz bu dava için çalışan girmedik ev, sıkmadık el bırakmayan dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlk günkü aşkla seçim çalışmalarını sürdüren mahalle başkanlarımız ve yönetim kurullarına, ilçe başkanlarımız ve yönetim kurullarına, il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, ilçe ve il gençlik ve kadın kolları başkan ve yönetim kurullarına, önceki dönemlerde partimizin değişik kademelerinde görev yapan ve seçim çalışmalarına destek veren dava arkadaşlarımıza kampanya döneminde uyum içinde çalıştığımız ve bize güç veren Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’a, Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan’a, milletvekillerimize, milletvekili adaylarımıza ve hepsinden önemlisi kurulduğu 2001 yılından günümüze kadar 16 yıl boyunca bu davayı davası olarak kabul eden ve girdiğimiz hiçbir seçimde bizleri yalnız bırakmayan, bu davanın başını öne eğmeyen, 24 Haziranda da'DEVAM' diyerek bir kez daha tarih yazan değerli milletimize teşekkür ediyorum” dedi.

"Bu seçimde kazanan milletimiz, demokrasimiz ve geleceğimiz olmuştur" diyen AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Türkiye ve Samsun olarak ortak hedefimiz 2023 yılında daha güçlü ve daha müreffeh bir Türkiye idealidir." diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP'lilerden 24 Haziran seçimi sonrası ilginç itiraflar

Samsun'da CHP'lilerden 24 Haziran seçimi sonrası ilginç itiraflar