24 Haziran 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI KARADUMAN'DAN YEREL SEÇİM İÇİN TAM GAZ ÇALIŞIN TALİMATI

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan yerel seçim için tam gaz çalışın talimatı

AK Parti Samsun İl Başkanlığında gerçekleşen AK Parti Grup toplantısına belediye başkanları ile il ve ilçe teşkilatları katılırken, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, toplantıda yerel seçimler için tam gaz çalışılması talimatını verdi.

06 Kasım 2018 Salı 17:04 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanlığında düzenlenen Grup Toplantısında yerel seçimlere 5 ay kaldığını söyleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Sahada olacağız. Bizim için durmak yok, çalışmaya devam" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup toplantısı, AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman başkanlığında yapıldı. AK Parti Samsun İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Yerel Yönetimlerden Sorumlu AK Parti İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya, ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri katıldı. Yerel seçim sürecinin resmi olarak aday adaylığı başvurularının alınmasıyla başladığını ifade eden Başkan Karaduman, "AK Parti Samsun teşkilatı olarak yerel seçimler için hazırlıklarımız daha önce başlamıştı. Birlik beraberlilk içerisinde bir bütün olarak tam konsantarasyonla seçimlere hazırlanıyoruz.  güzel çalışmalar ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Yerel seçim sürecinin resmi olarak pazartesi günü başlamasına rağmen biz çok daha önceden çalışmalarımıza start verdik. Bir süre önce ev toplantıları başlattık ve şu anda da devam ediyor. İl yönetim kurulu üyelerimizle birlikte kısa sürede 14 ilçemizde yaklaşık 260 ev ziyareti yaptık. Ziyaretlerimizde halkımızla sohbet ediyor, taleplerini alıyoruz. Milletimizin evinde gönüllere giriyoruz. Halkımız da bu durumdan çok memnun. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza tam gaz devam edeceğiz. Genel Başkan Yardımcımız ve milletvekillerimizle daha önce olduğu gibi uyumlu ve güçlü bir birliktelikle hareket ediyoruz. Seçimlere 5 aydan daha az süre kaldı. AK Parti Samsun Teşkilatı olarak İl Yönetim Kurulu üyelerimizle, belediye başkanlarımızla, ilçe teşkilatlarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla, meclis üyelerimizle ve mahalle başkanlarımızla sahada olacağız. Bizim için durmak yok, çalışmaya devam" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Siyasetci

11 Kasım 2018 Pazar 12:57

Hakan karaduman il baskanı yapılmasıyla hata yapıldı cogu ilçeleri kayıp etcek zaten

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te camiden çıkan iki yaşlı adamı döven şahısları mahkeme serbest bıraktı

Samsun Canik'te camiden çıkan iki yaşlı adamı döven şahısları mahkeme serbest bıraktı