20 Haziran 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL GÖREVDEN ALINDI MI-SON DAKİKA

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel görevden alındı mı-son dakika

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel görevden alındı mı-son dakika.. Muharrem Göksel'in AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevinden alındığı iddia edildi..

22 Aralık 2017 Cuma 00:25 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in bu akşam saatlerinde görevden alındığına dair haberler ortalığı karıştırdı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in görevden alındığı haberini ilk yayınlayan gazete Haber Gazetesi oldu. Haber Gazetesi'nin Muharrem Göksel'in görevden alındığına dair bilgiyi ise İl Başkanlığı için ismi geçen AK Parti Samsun eski milletvekili Ahmet Yeni'den almış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Cuma günü yapılacak il başkanları toplantısı için şuan Ankara'da bulunurken, Göksel'in görevden alındığına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Haber Gazetesi, Muharrem Göksel'in görevden alındığına dair bilgiyi 'Görevden alındığı öğrenildi' ifadesi ile okuyucularına duyurdu. Edinilen bilgiye göre ise Muharrem Göksel ile ilgili şuan için görevden alma yönünde bir kararın olmadığı, yapılacak olan il başkanları toplantısı sonrası ise ya devam ya tamam kararının verilebileceği öğrenildi. 

Öte yandan Haber Gazetesi'nün dün gece okuyucularına duyurduğu haberde AK Parti Samsun İL Başkanı Göksel'in görevden alındığı bilgisi yer alırken, Muharrem Göksel'in yerine ise sürpriz bir ismin geleceğine dikkat çekildi. Haber Gazetesi, Göksel'in yerine gelecek ismi sürpriz olarak yorumlarken, parti içi kulislerinde bu ismin AK Parti Samsun eski Milletvekili ve Haber Gazetesi'nin sahibi Adnan Ölmez'in yakın akrabası olan Ahmet Yeni olduğu konuşuluyor.

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel görevden alındı mı alınmadı mı ilk açıklama geldi

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel görevden alındı mı alınmadı mı ilk açıklama geldi