18 Haziran 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN ALINAN HAKAN KARADUMAN AÇIKLAMA YAPTI

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevinden alınan Hakan Karaduman açıklama yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, görevden alınması sonrası bir açıklama yaptı. Hakan Karaduman görevden alınması ile ilgili "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhur İttifakı’na olan inancımı koruyacağım" dedi.

02 Ocak 2019 Çarşamba 20:23 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, görevden alınması ile ilgili genel merkezin aldığı karara saygılı olduğunu açıkladı.


Samsun'da MHP İl Başkanı Taner Tekin'in görevden alınması sonrası akşam saatlerinden Cumhur İttifakı prensiplerine uyulmadığı gerekçesi ile AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevinden alınan Hakan Karaduman, sosyal medya sayfasından açıklama yaptı.

MHP'lilerin bir internet televizyonunda yaptığı açıklamalar nedeni ile tepki gösterdiği Hakan Karaduman, görevden alınması ile ilgili şunları dile getirdi.

"AK Parti Genel Merkezimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın hakkımdaki tasarrufunu saygıyla karşılıyorum. Bugün için Cumhur İttifakı’nın sıhhat ve selameti her türlü kişisel duruşun üstündedir. Bir tv programındaki sözlerimin amacı dışına taşması bu gerçeği değiştirmez. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhur İttifakı’na olan inancımı koruyacağım. Bugüne kadar AK Parti İl Başkanı olarak sürdürdüğüm çalışmalara bugünden sonra Avukat Hakan Karaduman olarak elimden gelen katkıyı sağlayacağım. Bizim için önemli olan şahsi ikbalimiz değil davamızın istikbalidir."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan'dan son dakika Cumhur İttifakı uyarısı! Uymayanı istirahate davet ederiz

Erdoğan'dan son dakika Cumhur İttifakı uyarısı! Uymayanı istirahate davet ederiz