07 Ağustos 2020 Cuma

AK PARTİ SAMSUN İL TEŞKİLATI 2 BİN KİŞİ İLE BÜYÜK KONGREYE KATILACAK

AK Parti Samsun İl Teşkilatı 2 bin kişi ile büyük kongreye katılacak

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, AK Parti 6. Olağan Büyük kongresine Samsun'dan 2 bin kişi ile katılım sağlayacaklarını açıkladı.

15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:09 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, AK Parti 6. Olağan Büyük kongresi ile ilgili parti il binasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Ankara'da Cumartesi günü gerçekleşecek olan AK Parti 6. Olağan Büyük kongresi öncesi yaptığı açıklamada, AK Parti Samsun Teşkilatı olarak büyük kongreye 40-50 otobüsle ile yaklaşık 2 bin kişiyle katılım sağlayacaklarını açıkladı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, şunları dile getirdi.

SAMSUN'DAN KONGREYE AKIN VAR  
"16 Nisan 2007 Halk Oylaması sonrası milletin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükumet sistemiyle birlikte Türkiye'de yeni bir dönem başladığını ifade eden Başkan Karaduman, şunları söyledi; "Adalet ve Kalkınma Partisi 6. Olağan Büyük Kongremizi  18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştireceğiz. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, "Yuvam, Sevdam, Aşkım" dediği partisine geri dönmüştür." COŞKU İÇERİSİNDE GEÇECEK 
"6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasının tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye'ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. 16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti, ilerlemeyi yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha  ileriye taşıyan kadrolarımız bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir." 

40-50 OTOBÜS İLE KONGREYE GİDECEĞİZ
"Bizler 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonunda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye'yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler adı her ne olursa olsun hangi mecrada yapılırsa yapılsın milletimizin kararlı ve dik duruşu Ak Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremiz bizim tüm Ak Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bizler AK Parti Samsun Teşkilatı olarak büyük kongremize 40-50 otobüsle yaklaşık 2 bin kişiyle katılacağız. Kongremiz büyük coşku içerisinde gerçekleşecektir."  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin, Samsun'da PARKOMAT uygulamasını iptal etmenin bedelini açıkladı

Zihni Şahin, Samsun'da PARKOMAT uygulamasını iptal etmenin bedelini açıkladı