17 Haziran 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL VE İLÇE BAŞKANLARI ANKARA'DA BAŞKAN ERDOĞAN İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Samsun İl ve İlçe Başkanları Ankara'da Başkan Erdoğan ile bir araya geldi

Samsun AK Parti İl ve İlçe Başkanları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın daveti ile Ankara'da gerçekleşen İlçe Başkanları İstişare Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu.

16 Ekim 2018 Salı 15:54 SİYASET

AK Parti Samsun İl ve İlçe Başkanları, İlçe Başkanları İstişare toplantısı için gittikleri Ankara'da AK Parti Grup toplantısına katıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.


AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen ve teşkilatlara çok önemli mesajların verildiği İlçe Başkanları İstişare Toplantısı”na katılan, aralarında 17 İlçe Başkanı’nın da bulunduğu Samsun heyeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın davetiyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti Grup Toplantısı’na katılmak üzere TBMM’ye gelen Samsun İlçe Başkanları, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Samsun İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kenan Saroğlu ile birlikte Meclis’te Samsun Milletvekilleri ile bir araya geldi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.Sahip Olduğumuz Güçlü Motivasyonla Her Gün Yeni Adımlar Atıyoruz
“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yoğun bir katılım ve yüksek coşkuyla gerçekleştirdiğimiz Grup Toplantımızda teşkilatlarımıza çok önemli mesajlar verdi.” diyen Karaaslan, “Önümüzde hem şehirlerimizin hem de ülkemizin kaderini belirleyecek, kritik önemdeki yerel seçimler var. İl, ilçe ve mahalle ölçeğinde tüm yol arkadaşlarımızla birlikte sahip olduğumuz mesuliyet bilinciyle, gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” görüşünü paylaştı. Önceki gün İlçe Başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldiklerini ifade eden Karaaslan, toplantının gündemini ilçelerin beklenti ve taleplerinin oluşturduğunu, beklentilere yanıt verilmesi ve taleplerin ivedilikle karşılanması hususunda tüm ilçelerde İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanlarıyla ortak çalışma ortaya koyduklarını söyledi. Toplantıda yerel seçimler öncesi sürdürdükleri mevcut çalışmalar ile gelecek döneme dair hedefleri konuştuklarını ifade eden Karaaslan, “Her biri kendi ilçesinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek onları dinleyen, ihtiyaçlarını giderme noktasında gayret sarfeden İlçe Başkanlarımızın özverili ve samimi çalışmaları sayesinde milletimizin gönlündeki yerimizin çok güçlü olduğuna inanıyoruz. Bize güvenen, inanan, bugününü ve geleceğini bizlere, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve yol arkadaşlarına emanet eden milletimize layık olabilmek için daha çok çalışma ilkesiyle hem şehrimiz hem de ülkemiz için, sahip olduğumuz güçlü motivasyonla her gün yeni adımlar atıyoruz.” görüşünü paylaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Fener Rum Patriği Bartholomeos için geniş güvenlik önlemi alındı

Samsun'a gelen Fener Rum Patriği Bartholomeos için geniş güvenlik önlemi alındı