19 Aralık 2018 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL YÖNETİMİ 3 İLÇEDE 14 EV SOHBETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti Samsun İl Yönetimi 3 ilçede 14 ev sohbeti gerçekleştirdi

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, yerel seçim öncesi 3 ayrı ilçede aynı akşam 14 ev sohbetine katılarak vatandaşlarla görüştü.

30 Eylül 2018 Pazar 20:50 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman 13 Yönetim Kurulu Üyesi ile birlikte  İlkadım, Canik ve Atakum ilçelerinde aynı akşam 14 farklı noktada ev sohbetlerine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 3 ilçede aynı akşam 14 farklı noktada ev sohbetleri gerçekleştirdi.  Yönetim Kurulunda yer alan ekibinin yanı sıra tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte dur durak bilmeden çalışan  Başkan Karaduman, AK Parti'nin başarısını daha üst seviyeye çıkartmak için adeta gecesini gündüzüne katarak yoğun mesai harcıyor.

KARADUMAN'A SEVGİ SELİ   
Çalışmalarına hız veren Başkan Karaduman ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım, Canik ve Atakum ilçelerinde aynı akşam aynı anda 14 farklı evde program gerçekleştirdi. Başkan Karaduman, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Önce mahalle sakinleriyle selamlaşıp sohbet eden AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan  Karaduman, ardından ev ziyareti gerçekleştirdi. Yasin Gülünay'ın evine misafir olan  Karaduman, burada vatandaşlarla çay sohbeti yaptı. Sürekli iç içe oldukları vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanan Başkan Karaduman ve ekibi, bu çalışmalarına bundan sonraki süreçte de devam edecek. 

3 İLÇEDE  14 FARKLI EVDE TOPLANTI 
Başkan Karaduman'ın yanı sıra İl Yönetim Kurulu Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erkan Malkoç, Seçim İşleri Başkanı Ersan Aksu, Sosyal Politikalar Başkanı Ahmet Muştu, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mücahit Erbin, AR-GE Başkanı Mehmet Köse, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ile Yönetim Kurulu Üyeleri  Nural Kılıç, Hilmi Eker, Merve Özön, Canan Sevim, Zeliha Kırımlı Çeliksoydan, Zeynep Serin ve Yasin Canikli, farklı evlere misafir olarak vatandaşlarla bir araya geldi. REHAVET YOK ÇALIŞMAK VAR  
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, yaptığı açıklamada, "Bizim için bir seçim biter diğer seçimin çalışmaları başlar. Samsun teşkilatı olarak başarımızı devam ettirmek istiyoruz. Rehavete kapılmadan teşkilat olarak amacımız, partimize en yüksek oyu kazandırmak. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızın çalışmasıyla güzel başarılar elde etmeyi hedefliyoruz" dedi. 

VATANDAŞI MUTLU EDEN ÇALIŞMALAR 
Vefa ziyaretlerinin yanında ev sohbetleri gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Karaduman, "Bunun yanı sıra yeni bir uygulama başlattık. Hem ben hem il yönetimindeki arkadaşlarım hem de ilçe teşkilatlarımz haftalık toplantılarımızda üyelerimizi telefonla arıyoruz. Onlarla sohbet edip, halini hatırlarını soruyoruz.  Böylece kısa sürede binlerce üyemize ulaşacağız. Vefa ziyaretlerimiz, ev sohbetlerimiz ve telefonla üyelerimize ulaşmamız çok olumlu sonuçlar verdi. Girmedik ev, sıkmadık el bırakmayacağız. AK Parti gönüllere giren, kendisini millete hizmet etmeye adayan parti. Bu çalışmalarımızda karşılaştığımız tablo, gözlemlediğimiz hisler bizleri çok mutlu ediyor. Çalışmalarımızı tüm teşkilatlarımızla artarak devam ettireceğiz." diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mehmet yalnız

01 Ekim 2018 Pazartesi 21:32

Bakalım biz nezaman gelir sıra

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 1 kilo altının çalındığını iddia eden eksperin oyununu polis yemedi

Samsun'da 1 kilo altının çalındığını iddia eden eksperin oyununu polis yemedi