24 Temmuz 2021 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL YÖNETİMİ İLKADIM, ATAKUM, KAVAK VE ALAÇAM İÇİN TEMAYÜL YAPTI

AK Parti Samsun İl Yönetimi İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam için temayül yaptı

AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulunun Pazartesi günü gerçekleştirdiği toplantıda görevden alınan İlçe Başkanlarının yerine gelecek yeni isimlerin belirlenmesi ile ilgili mini bir temayül yoklaması yapıldı.

10 Aralık 2019 Salı 18:29 SİYASET

Samsun AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısında önceki gün görevden alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının yerine gelecek yeni isimlerin belirlenmesi ile ilgili mini bir temayül yoklaması yapıldı. 

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu başkanlığında yapılan İl Yönetim Kurulu toplantısında istifaları alınan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan'ın yerine İlçe Başkanı olarak atanacak yeni isimlerin belirlenmesi ve bu konuda bir ön görüşün ortaya çıkması amacıyla İl Yönetim Kurulu üyeleri arasında Pazartesi günü İl Başkanlığı binasında mini temayül yoklamasının yapıldığı öğrenildi.

HANGİ İSİMLER YAZILDI

Yapılan temayül yoklamasında AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Teşkilatlarında Başkan olarak görmek istedikleri isimleri kendilerine verilen kağıtlara yazarak İl Başkanı Ersan Aksu'ya teslim etti. Temayül yoklamasında İl Yönetim Kurulu üyelerinin İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlıkları için hangi isimleri yazdıklarını ise haber merkezimiz  yapacağı araştırma ile kısa sürede öğrenerek Samsun Kent Haber okuyucuları ile paylaşacaktır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

csr

11 Aralık 2019 Çarşamba 20:11

HAVZA ilce yntiminde değişimini bekliyoruz.Partimize Reisimize Ömerler lazim.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti'de görevden alınan ilçe başkanlarının yerine işte gelmesi istenen isimler

Samsun AK Parti'de görevden alınan ilçe başkanlarının yerine işte gelmesi istenen isimler