18 Haziran 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AVUKAT CİHAT BAŞERLİ: SORUNLARI STK'LARLA ÇÖZEĞİM

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli: Sorunları STK'larla çözeğim

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli Aday Adaylığı çalışmaları kapsamında MEMUR SEN Samsun İl Temsilciğine yaptığı ziyarette milletvekili seçilmesi halinde Samsun'un sorunlarını STK'larla birlikte çözüme kavuşturacağını söyledi.

04 Mayıs 2018 Cuma 12:13 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli Aday Adaylığı çalışmaları kapsamında MEMUR SEN Samsun İl Temsilciğini ziyaret etti. 


MEMUR SEN Samsun İl Temsilcisi Nejdet Güneysu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Cihat Başerli burada yaptığı konuşmada milletvekili olduğu takdirde Samsun’daki bütün STK’lar ile sık sık bir araya geleceğini belirterek Samsun’un meselelerini birlikte hal yoluna koymaya çalışacaklarını kaydetti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MEMUR SEN Samsun İl Temsilcisi Nejdet Güneysu, siyaset ile STK’ların birlikteliğinden Samsun için faydalı fikirler ortaya çıkabileceğini kaydederek, siyaset ile STK’ların ayrılmaz birer iki müessese olduğunu sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanlığı Almanya'da üç özel hastanenin alımıyla ilgili açıklamalarda bulundu

Sağlık Bakanlığı Almanya'da üç özel hastanenin alımıyla ilgili açıklamalarda bulundu