24 Haziran 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI BÜLENT TURAN: ÜLKEMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan: Ülkemizi geleceğe taşıyacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, AK Parti Havza ve Vezirköprü ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyarette "24 Haziran'da da milletimizin desteğiyle ülkemizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz" dedi.

04 Mayıs 2018 Cuma 12:03 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, milletvekili aday adaylığını açıkladıktan sonra, ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretleri hızlandırdı.


AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Bülent Turan aday adaylığı çalışmaları kapsamında Havza ve Vezirköprü ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, AK Parti ana kademe yönetim kurullarını, kadın ve gençlik kollarıyla sohbet etti.

Bülent Turan ziyaretlerde yaptığı konuşmada, ''AK Parti'nin hamuru, milletin mayasıyla mayalandı. AK Parti, bir destan yazarak, Türkiye'nin ruhu, aklı ve vicdanı oldu. Türkiye'nin değerleri AK Parti'de temsil imkanı buldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, plan ve projeleri hayata geçirmek için gece gündüz çalıştık. Türkiye'de sessiz devrimler gerçekleştirdik. Siyaseti güçlendirerek vesayete 'dur' dedik. Vesayet kapılarının tamamını kapatmak üzere 'Cumhurbaşkanını halk seçsin.' dedik ve halk oylaması yaptık. Vatandaşlarımız yüzde 69 ile bunu kabul etti. Milli iradenin önündeki bütün ayak oyunlarını, hileleri, tuzakları bertaraf ettik. İnanç özgürlüğünü kısıtlayan baskıları sona erdirdik. Farklılıklarımızı daima zenginlik olarak gördük'' dedi.''Hayatın her alanında ülkeyi kalkındırdık, refahı ülkenin her köşesine yaydık'' diyen Bülent Turan, ''Türkiye'nin hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürdük. Millet istedi biz yaptık. Milletin istemediği hiçbir işi yapmadık. Yatırım, üretim, istihdam esaslı ekonomiyi geliştirdik. Asla rehavete, yılgınlığa kapılmadık. Demokratik rekabetten hiçbir zaman çekinmedik. Tam 12 kere milletin önüne gittik, milletimize hesap vermeye her zaman hazır olduk. 24 Haziran'da da milletimizin desteğiyle ülkemizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz" diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli: Sorunları STK'larla çözeğim

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli: Sorunları STK'larla çözeğim