26 Haziran 2019 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI CİHAT BAŞERLİ AK PARTİ TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Cihat Başerli AK Parti teşkilatlarını ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli Aday adaylığı çalışmaları kapsamında AK Parti 19 Mayıs ve Alaçam ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

02 Mayıs 2018 Çarşamba 20:06 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli, AK Parti 19 Mayıs ve Alaçam ilçe başkanlıklarına yaptığı ziyaretlerde, "Siyasette Hoca'nın fikriyatı, mücadelesi ve Reisin tarzı ve duruşunu örnek aldım." dedi.


AK Parti Samsun İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek, ana kademe yönetim kurullarını, gençlik ve kadın kollarıyla tanışarak sohbet etmek fırsatı yakaladıklarını belirten Avukat Cihat Başerli, “Samsun'umuza hizmet edebilmek ve yeni hedeflere varabilmek için, AK Partimizden aday adayı oldum. Siyasi çizgim ve duruşum her zaman net oldu. Her zaman haklının ve mazlumun yanında yer aldım ve almaya da devam edeceğim.” diye konuştu.
 


Sivil toplum, dernek, vakıf, platform ve 15 Temmuz ruhunu taşıyan STK ve siyaset geleneğinden geldiğini de sözlerine ekleyen Başerli şöyle devam etti.
 “Bu ülkenin, bu şehrin insanı olup, insanımızla iç içe ve onlar gibi yaşayabilmeyi önemsedim. Siyasette Hoca'nın fikriyatı, mücadelesi ve Reisin tarzı ve duruşunu örnek aldım. Hemşehrilerimin, dost, arkadaş ve teşkilat mensuplarımızın desteğini  bekliyorum. Çalışmak bizden netice Allah'tandır."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Turan: Dirliğimizi bozmak isteyenler ittifak halinde

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Turan: Dirliğimizi bozmak isteyenler ittifak halinde