27 Haziran 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ERDAL BAŞ İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş ilçe teşkilatlarını ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş, AK Parti Atakum, Çarşamba, Tekkeköy, Salıpazarı, Terme ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyarette, "Göreve seçilirsem, ülkemizde ve Samsunumuza sizlerle birlikte büyük işlere imza atmaktan onur duyacağım." dedi.

04 Mayıs 2018 Cuma 11:43 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş ilçe teşkilat gezilerine ara vermeden devam ediyor. Erdal Baş, AK Parti Atakum, Çarşamba, Tekkeköy, Salıpazarı, Terme ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.


AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş ilçe ziyaretlerinde Samsun’un geleceği hakkında istişarelerde bulundu. Erdal Baş ziyaretlerde Samsun'a hizmet etmenin heyecanını şimdiden yaşadığını belirterek, "Teşkilatlarımızın dinçliği ve 24 Hazirana dair gördüğüm heyecan beni fazlasıyla mutlu etmiştir. ‘Biz büyük bir aileyiz’ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek bu seçimden de alnımızın akıyla çıkacağımızdan hiçbirimizin şüphesi yok dedi. Eğer takdir edilir de bu onurlu göreve seçilirsem, Ülkemizde ve Samsunumuza sizlerle birlikte büyük işlere imza atmaktan onur duyacağım. Teşkilatlarımızın teveccühüne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan: Ülkemizi geleceğe taşıyacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan: Ülkemizi geleceğe taşıyacağız