16 Temmuz 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ERDAL BAŞ TEŞKİLATLARI ZİYARET ETTİ

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş teşkilatları ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş, AK Parti Kavak, Asarcık, Ladik ve Havza ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, "Seçilirsem güveni boşa çıkartmayacağım" diye konuştu.

02 Mayıs 2018 Çarşamba 20:43 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş, AK Parti Kavak, Asarcık, Ladik ve Havza ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyarette, "Samsunumuzun gelişmesine sizlerle el ele vererek katkıda bulunmaktan onur duyacağım” dedi.


AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş, Kavak, Asarcık, Ladik ve Havza ilçelerine giderek AK Parti ana kademe yönetim kurullarını, kadın ve gençlik kollarıyla sohbet ederek, “Ülkemize ve memleketimiz Samsun’a hizmet edebilmek için, Milletvekili aday adayı oldum. Yıllardır teşkilat içinde yer aldım. Allah nasip ederde seçilirsem, Samsun’umuzun gelişmesine sizlerle el ele vererek katkıda bulunmaktan onur duyacağım” dedi.AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş konuşmasının devamında “Teşkilatlarımızın göstermiş oldukları teveccüh ile içten sohbetleri için ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. İnşallah bu güven ve inancı boşa çıkarmayacağımı, Samsun’umuza hak ettiği değerleri sizlerle birlikte kazandıracağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için kaç kişi başvuru yaptı? O sayı açıklandı

Samsun'da AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için kaç kişi başvuru yaptı? O sayı açıklandı