16 Temmuz 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FATİH KANIK: KUTLU DAVA GÜÇLÜ TÜRKİYE

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık: Kutlu dava güçlü Türkiye

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık, AK Parti İlçe Teşkilatlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde, "24 Haziran seçimleri ile kutlu dava ve güçlü Türkiye hedefimiz perçinlenecek" dedi.

03 Mayıs 2018 Perşembe 00:37 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık, seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayarak, AK Parti İlçe Teşkilatlarını ziyaret turu başlattı.


AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte Alaçam İlçe Teşkilatı, 19 Mayıs İlçe Teşkilatı, Yakakent İlçe Teşkilatı ile birlikte Alaçam İlçe Belediye Başkanı Hadi Uyar'ı da ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili adayı Fatih Kanık, teşkilat üyelerinden tam not aldı.Gerçekleştirdiği ilçe teşkilatı ziyaretlerinde konuşan Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık, "24 Haziran'da yapılacak seçimler güçlü Türkiye davamızı perçinleyecek tarihtir. Bu seçim ülkemizin geleceği açısından kader günü olacaktır. Zira ülkemizi içerden ve dışardan bölmeye çalışan, birliğimizi bozmaya çalışan şer odakları ile çevrili. Bu nedenle AK Parti kadroları olarak ülkemizin kaderini bu şer güçlerinin ellerine bırakmayacağız. Sandıklara her zamankinden daha çok sahip çıkıp kutlu davamızı taçlandıracağız. Bizde bu kutlu davaya destek vererek milletvekili aday adayı olduk. Allah bizleri ve davmızı utandırmasın" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Süleyman Kaldırım: 24 Haziran'da sandıklardan güçlü çıkacağız

Süleyman Kaldırım: 24 Haziran'da sandıklardan güçlü çıkacağız