17 Haziran 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FATİH KANIK: LİDERİMİZİN YANINDAYIZ

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık: Liderimizin yanındayız

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık, "Ezilenlerin gür sesi, mazlumların sırdaşı, zalimlerin korkulu rüyası liderimizin yanındayız" dedi.

03 Mayıs 2018 Perşembe 19:01 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık, Atakum ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.


AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlara büyük önem verdiğini söyledi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Külliye'de muhtarlarla sık sık biraraya geldiğini hatırlatan Fatih Kanık, "Bende Samsun'da bulunan muhtarlarımızla çıkmış olduğumuz bu yolda biraraya gelerek onların görüş ve önerilerini almak istedim. Önümüzde 24 Haziran'da yapılacak bir erken seçim var. Bu seçim öncesi yapılan kirli ittifaklar, AK Parti kadroları olarak milletimizden aldığımız dualarla bozacağız. Dünyada ezilenlerin gür sesi olan, mazlumların sırdaşı olan ve zalimlerin korkulu rüyası olan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı bu yolda asla yalnız bırakmayacağız." dedi.Fatih Kanık, konuşmasının ardından bir araya geldiği muhtarlarla sohbet ederek istişare yaptı. Muhtarlar, AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık'a siyasette genç yüzleri görmek istediklerini söyleyerek başarı diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

05 Mayıs 2018 Cumartesi 04:21

Seçilene kadar hep aynı şei savunurlar seçilince makamlar mevkiler ballı olur vaatlerunutulup vatandaşı duymazlar bile biz kanun kaz****ı yıllar oldu ama hala işgalciler kanun üstü Bar olan bahçelerimizde açıkda içenler naralar çalgılar sazlar var anamız ağlıyo yıllar yılı ALlah ın adaletine verdik belediyeleri bu gece 1.30 da bitti beynimiz patladı haklarımız haram zıkkkım olsun barları kayıranlarar Atakum Denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da insanlık dersi veren o genç konuştu: Allah için yaptım

Samsun'da insanlık dersi veren o genç konuştu: Allah için yaptım