26 Haziran 2019 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SÜLEYMAN KALDIRIM: PROJELERİMİZ HAZIR

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım: Projelerimiz hazır

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili aday adaylığını açıklayan Gazi Belediyesi eski Başkanı Süleyman Kaldırım, "Samsun için projelerimiz hazır" dedi.

24 Nisan 2018 Salı 16:25 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili aday adaylığını açıklayan Gazi Belediyesi eski Başkanı Süleyman Kaldırım, Gazete Gerçek'i ziyaret ederek aday gösterilmesi ve seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri anlattı.


Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar ile biraraya gelen AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, "Mensubu olduğumuz AK Parti hükümetleri gerek ülkemizde gerekse Samsun'da çok önemli hizmetlerde bulundu. Siyaset ve hizmet çıtası AK Parti iktidarında yükseldi. Geçmişte AK Parti'den aday olduğumuz Gazi Belediyesi Başkanlığına seçilerek bizlerde bu kutlu davada partimizin ve milletimizin hizmet neferi olduk. Ve şimdi 24 Haziran'da yapılacak seçimde AK Parti'den Samsun milletvekili aday adayı olarak hizmet yarışında yerimizi aldık. Nasip olurda eğer aday gösterilir ve seçilirsem Samsun'a geçmiş deneyimlerimizden edindiğimiz tecrübelerle, proje üreten, sorun çözen, halk ve hakka bağlı olarak hizmet eden bir milletvekili olacağım. Bu konuda şimdiden Samsun için yapmayı planladığımız projelerimiz hazır." dedi.

Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar'da Süleyman Kaldırım'a başarı dileyerek gazetenin tesislerini gezdirdi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı işçilerle birlikte yol çalışmasında harç kardı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı işçilerle birlikte yol çalışmasında harç kardı