24 Nisan 2019 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI TURAN: DİRLİĞİMİZİ BOZMAK İSTEYENLER İTTİFAK HALİNDE

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Turan: Dirliğimizi bozmak isteyenler ittifak halinde

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, "Türkiye'nin güçlü olmasını istemeyenler, birliğimizi ve dirliğimizi bozmak isteyenler şuan da ittifak halindeler" dedi.

02 Mayıs 2018 Çarşamba 20:18 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, aday adaylığı sürecinde Atakum, İlkadım, Canik, Ayvacık, ve Salıpazarı ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu. 


AK Parti İlçe başkanları ve teşkilat üyeleri ile görüşen Bülent Turan, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı.


1 günde 5 ilçe teşkilatı gezen AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Bülent Turan teşkilatlarda yaptığı konuşmalarda, 24 Haziran seçimlerinin ülkenin kaderini belirleyeceğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçimi kazanması için üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceklerini belirtti. İlk günkü aşkla kapı kapı dolaşıp, uzak yakın demeden tüm seçmenlere ulaşacaklarını belirten Bülent Turan, ''Türkiye'nin güçlü olmasını istemeyenler, birliğimizi ve dirliğimizi bozmak isteyenler şuan da ittifak halindeler. Bizler AK davanın temsilcileri olarak bu kirli ittifakı bozmak ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara son vermek için 24 Haziran seçimlerine kadar canla başla çalışarak, bu seçimi de zaferle sonuçlandıracağız" dedi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Teyyare: Seçilirsem Samsun'un sesi olacağım

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Teyyare: Seçilirsem Samsun'un sesi olacağım