24 Haziran 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI GENEL MERKEZE MÜLAKATA ÇAĞRILDI

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları genel merkeze mülakata çağrıldı

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları genel merkeze mülakata çağrıldı. AK Parti'de temayül yoklamasının ardından Samsun Milletvekili aday adayları mülakat için genel merkeze davet edildi.

07 Mayıs 2018 Pazartesi 12:25 SİYASET

AK Parti Genel Merkezi, 24 Haziran seçimleri için milletvekili aday adayı olan isimleri, mülakat için Ankara'ya çağırdı. Samsun'da da AK Parti Milletvekili aday adaylarının mülakat için bugün Ankara'ya gitmesi bekleniyor.


AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları için geçtiğimiz günlerde temayül yoklaması yapılmıştı. Temayül yoklamasının ardından Samsun Milletvekili aday adayları bugün mülakat için genel merkeze davet edildi. Temayül'ün ardından mülakat sürecinin de tamamlanması ile birlikte AK Parti'de Samsun Milletvekili aday listesinin şekillenmesi bekleniyor. 24 Haziran seçimleri için AK Parti'den mevcut 6 milletvekili ile birlikte 97 isim Samsun Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. Edinilen bilgiye göre genel merkezde yapılacak olan mülakata, mevcut 6 milletvekilinin katılmayacağı öğrenildi.

Öte yandan AK Parti'de Samsun Milletvekili aday adayları için yapılacak olan mülakata AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın başkanlık yapacağı açıklandı.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan bağımsız milletvekili aday adayı olan Sami Çelik 77 yaşında

Samsun'dan bağımsız milletvekili aday adayı olan Sami Çelik 77 yaşında