27 Haziran 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI İÇİN TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları için temayül yoklaması yapıldı

AK Parti SamsunMilletvekili aday adayları için bugün temayül yoklaması yapıldı. AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı olan 103 isim için partililer temayül yoklamasında oy kullandı.

05 Mayıs 2018 Cumartesi 14:47 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları, 24 Haziran seçimleri öncesi AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen temayül yoklamasına girdi. Samsun'da Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda yapılan temayül yoklamasına milletvekili aday adayları yoğun ilgi gösterdi. 


Spor salonunun bahçesine standlar koyan milletvekili aday adayları, temayül yoklamasında oy kullanacak partililer için kendilerini tanıtan broşürler dağıtırken, kurulan standlarda ise çay, meyve suyu, su, pasta gibi yiyecek ve içeceklerde ikram edildi. AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları için tamayül yoklamasında oy kullanan partililer, 24 Haziran'da milletvekili listesinde hangi isimleri görmek istediklerini yazarak oy sandıklarına atarken, yapılan yoklamanın saat 16:00 itibari ile sona ereceği ve kullanılan oyların ise tasnif edilmeden genel merkeze gönderileceği bildirildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan'dan Muharrem İnce açıklaması: Sonunda aday bulmaları sevindirici

Çiğdem Karaaslan'dan Muharrem İnce açıklaması: Sonunda aday bulmaları sevindirici