26 Haziran 2019 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYI SÜLEYMAN KALDIRIM İLÇE TURLARINA BAŞLADI

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Süleyman Kaldırım ilçe turlarına başladı

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, milletvekili aday adaylığı başvurusunun ardından AK Parti İlçe Teşkilatlarına ziyaret turlarına başladı.

30 Nisan 2018 Pazartesi 19:11 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan'ı ziyaret etti. 


AK Parti Milletvekili adayı adayı Süleyman  Kaldırım,  geçtiğimiz günlerde 24 Haziran erken seçimleri için AK Parti Samsun İl  Başkanlığına giderek aday adaylığı başvurusunu yapmıştı. 

Erken seçime sayılı günler kala sahaya inen AK Parti Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, AK Parti İlçe Teşkilatlarına ziyaret turlarına başladı. İlk olarak AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile biraraya gelen Süleyman Kaldırım, burada 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerin ülkenin geleceği açısından önemine dikkat çekti. Samsun'da bir dönem Gazi Belediyesi'nin Başkanlığınıda yapan Süleyman Kaldırım, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile yaptığı görüşmede, "24 Haziran seçimleri ülkemiz için çok önemli bir süreç olacak. Bu nedenle teşkilatlarımızla birlikte bizlerde sahaya inerek bunun önemini vatandaşlarımıza çok iyi anlatmamız gerekiyor. Ülkemizin dört bir yanı görüyorsunuz düşmanlarla çevrili. 15 Temmuz'da yaşadığımız hain darbe kalkışmasında ülkemizin üzerinde kimlerin gözünün olduğunu hangi terör örgütlerinin ülkemizi bölmek ve birliğimizi parçalamak için iş birliği yaptığını gördük. Bu nedenle sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı 24 Haziran'da yapılacak seçimde sandıktan güçlü bir şekilde çıkartmamız gerekiyor.  Bizlerde Samsun'da milletvekili aday adayları olarak sahada elimizden geldiğinde canla başla çalışarak seçimlerden güçlü çıkmak için çalışacağız. Şahsım adına milletvekili listesinde aday gösterilmesek dahi yine sahada var olup çalışacağız. Çıkmış olduğumuz bu yolda teşkilatlarımızında bizlere bu konuda destek vereceklerine inanıyor, 24 Haziran seçimlerinin şimdiden ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.AK Parti hükümetlerinin göreve geldikleri günden itibaren her alanda devrim yaratan hizmetlere imza attığını da belirten Süleyman Kaldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hem Türkiye'nin hemde mazlum coğrafyaların lideri olduğunu vurguladı.

AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler'de ziyarette  milletvekili aday adayı olan Süleyman Kaldırım'a başarı diledi.

Süleyman Kaldırım, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler'e yaptığı ziyaretin ardından Çarşamba ilçesine geçerek AK Parti Çarşamba ilçe Başkanı Halit Doğan ile biraraya geldi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş Trabzonspor'dan loca aldığı iddiasına zehir zemberek açıklamalar yaptı

Fuat Köktaş Trabzonspor'dan loca aldığı iddiasına zehir zemberek açıklamalar yaptı