19 Ağustos 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYI YUSUF ZİYA YILMAZ: 24 HAZİRAN İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz: 24 Haziran için gece gündüz çalışacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme, Salıpazarı, Çarşamba ve Ayvacık ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde, "Cumhurbaşkanımızın Samsun'a verdiği değeri karşılıksız bırakmayacağız. 24 Haziran seçimleri için gece gündüz çalışacağız” dedi.

22 Mayıs 2018 Salı 19:36 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, milletvekili adayları ile birlikte Terme, Salıpazarı, Çarşamba ve Ayvacık teşkilatlarını ziyaret etti.


Samsun'da AK Parti milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından, milletvekili adayları 24 Haziran için sahaya indi. AK Parti Samsun Milletvekili adayları Sağlık Bakanı Samsun Milletvekili adayı Ahmet Demircan, milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Bekir Keleş, Elif Coşkun Bilgin, Caner Göktepe ve Muhammet Yasir Okudan hep birlikte ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’ın eşlik ettiği AK Parti Samsun Milletvekili adayları Terme, Salıpazarı, Çarşamba ve Ayvacık teşkilatlarını ziyaret ederek, seçimler hakkında istişarelerde bulundu. Ziyaretlerde açıklama yapan AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkması için 24 Haziran seçimlerinin büyük önem taşıdığını söyledi. GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ 
İstikrarın sürmesi, partimizin oy oranını arttırmak için yorulmadan çalışacağız diyen Yılmaz, “Bu seçimler gerçekten çok önemli. Cumhurbaşkanımızın Samsun'a verdiği değeri karşılıksız bırakmayacağız. 24 Haziran'a kadar tüm adaylar  sahada olacağız. Samsun her geçen gün gelişmekte olan bir şehir. Bu gelişim için bugüne kadar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak verdiğim hizmetleri bundan sonra milletvekili olarak vermek için, gerekirse uykusuz kalarak bu süreci tamamlayacağız. 2018 genel seçimlerinin önemini bilen, bilinçli bir teşkilata sahip olmak ülkenin akıbeti için duyduğumuz kaygıları azaltıyor ve geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya KUL

23 Mayıs 2018 Çarşamba 08:18

parktek mağdurları, gülsan sanayi esnafı, atakum,fakülte,ilçe minibüsçüleri,şehri ikiye bölen raylı sistem şikayetçileri, sharatondan rahatsız olanlar,büyükşehir belediyesinin altındaki otoparktan ters yöne giden arabalara sövenler, bu adamı meclise ****mak için işte size fırsat...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hangi siyasi parti milletvekili aday listesinde kaç kadına yer verdi

Samsun'da hangi siyasi parti milletvekili aday listesinde kaç kadına yer verdi