25 Nisan 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: 2019 SEÇİMLERİNİN TARİHİ ÖNEMİ YÜKSEK

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 2019 seçimlerinin tarihi önemi yüksek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Ladik ve Vezirköprü İlçe Kongrelerinde yaptığı konuşmada 2019 uyarısında bulunarak, " 2019 seçimleri ülkemizin en kritik, tarihi önemi en yüksek seçimlerinden biri" dedi.

03 Mart 2018 Cumartesi 17:15 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ladik ve Vezirköprü ilçe kongrelerine katıldı. Fuat köktaş, Ladik ve Vezirköprü ilçe kongrelerinde 2019 seçimleri ile ilgili uyarılarda bulundu.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş  Ladik ve Vezirköprü İlçe kongrelerinde "2019 seçimleri ülkemizin en kritik, tarihi önemi en yüksek seçimlerinden biridir. Yenilenen ve güçlenen teşkilatlarımızla birlikte kollektif çalışmayı ön planda tutarak gece gündüz demeden çok çalışarak yine halkımızın da desteği ile birlikte ülkemize ve aziz milletimize olan hizmet yolculuğumuza durmaksızın devam edeceğiz" dedi. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ladik İlçe ve Vezirköprü İlçe 6. Olağan Kongreleri'nde konuşma yaparak teşkilat üyelerine seslendi.

AK Kadroların emin adımlarla hedeflerine yürüdüğünü belirten AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş şunları dile getirdi. 
"Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru için canını seve seve veren tüm kahraman şehitlerimizin mekânı cennet olsun, Ailelerine sabır ve başsağlığı, Gazilerimize de hayırlı, uzun ömürler diliyorum. Şu an görev başında olan tüm kahraman Mehmetçiğimize Rabbim den muvaffakiyetler diliyorum. Değerli yol arkadaşlarım; Bayram havasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz tarihi yolculuğumuzda yenilenme, tazelenme ve tecrübelerimizi paylaştığımız önemli süreçlerden bir tanesidir. Kongrelerimizde oluşan bu heyecan AK Kadroları her zamankinden daha güçlü, daha organize bir şekilde 2019’da yapılacak seçimlere hazırlamaktadır. Tüm teşkilat üyesi kardeşlerimiz artık şu gerçeği çok iyi biliyorki, 2019 seçimleri ülkemizin en kritik, tarihi önemi en yüksek seçimlerinden biri olduğunu Gücüne güç katan, sürekli kendini yenileyen AK Kadrolar , milletimizin hayır duası ve desteği ile inşallah daha uzun yıllar boyunca ülkemize hizmet etmeyi sürdürecektir. Önceliği ülkesinin ve milletinin çıkarlarını gözeten AK Parti kadroları, kalkınan ve büyüyen Türkiye için gece gündüz demeden çalışmaktadır. AK Parti iktidarları ile birlikte geçen 16 yılda ülkemiz dört kata yakın büyüdü. Bugün 900 milyar dolara doğru giden milli geliri, güçlü siyasi ve ekonomik altyapısıyla çok farklı bir yerde bulunmaktadır. Bu doğrultuda milletimize hizmet aşkını siyasetinin merkezine yerleştiren AK Parti, siz değerli yol arkadaşlarımızın üstün gayretleriyle yılmadan, yorulmadan, emin adımlarla hedeflerine doğru ilerlemektedir."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Çaykur Rizespor maçında Afrin şehitleri için saygı duruşu

Samsunspor Çaykur Rizespor maçında Afrin şehitleri için saygı duruşu