25 Ekim 2021 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: KİMSEYİ DIŞLAMADAN ÇALIŞMALIYIZ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Kimseyi dışlamadan çalışmalıyız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Kavak İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette AK Parti'nin mottosunu hatırlatarak, "Halka hizmet için geldik. Onun içinde kimseyi dışlamadan herkesi kucaklayarak çalışmalıyız" dedi.

08 Temmuz 2020 Çarşamba 03:40 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekil Fuat Köktaş, AK Parti'nin iktidara halka hizmet için geldiğini hatırlatarak, partililere kimseyi dışlamadan çalışmaları gerektiğini söyledi.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kavak İlçesinde gerçekleştirdiği programlarına partisinin ilçe başkanlığı ile başladı. Kavak İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Milletvekili Köktaş, burada İlçe Başkanı Onur Bakır, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Belediye Meclis üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu, teşkilat üyeleri ve hemşehrileri ile bir araya geldi.

Milletvekili Köktaş daha sonra Kavak Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti. Belediye binası önünde Başkan İbrahim Sarıcaoğlu tarafından karşılanan Milletvekili Köktaş, belediye personeli ile toplu fotoğraf çekindi. Belediye hizmetleri hakkında Başkan Sarıcaoğlu'ndan bilgi alan Milletvekili Köktaş, çalışmalar üzerinde istişarelerde bulundu.Milletvekili Köktaş ilçe de sonra olarak Kavak Kaymakamlığı tarafından Rıdvan Çelikel Fen Lisesi'nde düzenlenen hediye takdim törenine katılım sağladı. Burada çocuklarla bir araya gelen Milletvekili Köktaş, "Rabbim tüm çocuklarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar versin." temennisinde bulundu.


AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kürşad Gündoğdu'nun eşlik ettiği ilçe programlarında konuşma yapan Milletvekili Köktaş, Türkiye’nin birçok alanda yaptığı atılımlar ve yatırımlarla dünyanın en güçlü ülkeleri arasında yerini aldığını, özellikle pandemi döneminde dünyanın dört bir yanına yardım elini uzattığını söyledi.Milletvekili Köktaş, AK Parti ile birlikte Türkiye, her alanda yaptığı atılımlar ve yatırımlar ile dünyanın en güçlü ülkeleri arasında yerini aldığını belirterek, halka hizmet için güçlü irade, güçlü irade içinde güçlü halk desteği gerektiğini ifade etti.

Milletvekili Köktaş, AK Parti Kavak İlçe Teşkilatına yaptığı ziyarette "Halka hizmet için geldiğimiz bu makamlarda hepimizin tek gayesi aziz millete hizmet etmek olmalı. Onun içinde kimseyi dışlamadan herkesi kucaklayarak çalışmalıyız. AK Parti’yi farklı kılan en büyük özelliğimizde zaten budur. Özellikle pandemi döneminde güçlü devlet olduğumuzu tüm dünya gördü. Dünyanın dört bir yanına yardım elimizi uzattık. Hiç bir vatandaşımızı zorda bırakmadan bulundukları yerden ülkemize getirdik. Hasta olanları ambulans uçaklarımızla yardımına koştuk ülkemize getirdik, tedavi ettik. Güçlü Türkiye yolunda, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliği, ekibinin gayretli çalışmaları, aziz milletimizin de desteği ile gelecek hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.” diyerek sözlerine son verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsun

08 Temmuz 2020 Çarşamba 14:29

Vardır bir çıkarın yine..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliği, asker uğurlaması ve köy düğünlerine getirilen yeni kısıtlamaları açıkladı

Samsun Valiliği, asker uğurlaması ve köy düğünlerine getirilen yeni kısıtlamaları açıkladı