18 Ağustos 2019 Pazar

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ'TAN FLAŞ TEDES AÇIKLAMASI

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'tan flaş TEDES açıklaması

Samsun Haber- AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'da kurulacak olan TEDES'ler ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 13:21 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'da kurulacak olan TEDES kameraları ile ilgili çok tepkinin olduğunu açıklayarak, "Nereye gitsem bu soru ile karşılaşıyorum" dedi.


Samsun Valiliği, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Samsun'da trafik yoğunluğunun yaşandığı bazı noktalara TEDES kameralarının kurulacağını açıklamıştı. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, söz konusu TEDES kameraları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Trafik gelir kapısı olamaz" dedi.

Samsun'da kurulacak olan TEDES kameralarının araç sürücülerine tuzak olmaması gerektiğini söyleyen Fuat Köktaş, Hedef Halk Gazetesine konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Nereye gitsem bu soruyla karşılaşıyorum. Belediyenin bu sistemin uygulandığı yerlerde cezaların tutarından yüzde 30 gibi bir geliri var. Ancak trafik gelir kapısı olamaz. Bu sistem daha çok trafik düzenlemesi için yapılmalı. Bu sistem sürücülere tuzak olacaksa olmasın" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'u kokuya boğan gemideki Angusların içler acısı hali dehşete düşürdü

Samsun'u kokuya boğan gemideki Angusların içler acısı hali dehşete düşürdü