25 Haziran 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ ÇAY DAVETİ ALDIĞI MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz çay daveti aldığı mahalleleri ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili seçilen Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmaları sırasında çay daveti aldığı Çarşamba ilçesine bağlı Demirarslan ve Alibeyli Mahallelerini ziyaret etti.

27 Haziran 2018 Çarşamba 19:11 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili seçilen Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmaları sırasında çay içme sözü verdiği Çarşamba ilçesine bağlı Demirarslan ve Alibeyli Mahallelerini ziyaret etti. 


Seçim çalışmaları sırasında Çarşamba ilçesi Alibeyli Mahallesi'nde yaptığı miting sırasında mahalle sakini Dursiye Toraman, Yusuf Ziya Yılmaz'ı çaya davet etmiş, Yılmaz da seçimden sonra çaya geleceğinin sözünü vermişti. 

Bugün verdiği o çay sözünü gerçekleştiren Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesinde yaptığı ziyarette ilk olarak Demirarslan Mahallesini ziyaret etti. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan ve destek için teşekkür eden Yılmaz ardından Alibeyli Mahallesi’ne geçti. Burada milletvekili  Yılmaz'ı büyük bir sevinçle ve şaşkınlıkla karşılayan Dursiye Toraman, "Sağolun bizi kırmadınız ve bugün burada ziyaret ettiniz. Sizi ağırlamaktan büyük onur duyduk" dedi. 

DAVETE İCABET ETMEK GEREKİR
Davete icabet etmek gerekir diyerek bugün ziyaret ettiği mahallelerde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu anlatan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Çarşamba ilçemizde yürüttüğümüz seçim çalışmalarımız sırasında Alibeyli Mahallemizde yaptığımız miting gerçekten unutulmaz anlar yaşatmıştı bize. Gece geç saatlerde olmasına rağmen vatandaşlarımız büyük bir coşku içinde 24 Haziran'da destek olacaklarını yürekten haykırdılar. Öyle de oldu. Bizleri yalnız bırakmadılar. O akşam Dursiye ablamız da bizi çaya davet etmişti. O akşam geç saat olduğundan dolayı çay davetine icabet edememiştik. Ben de söz vermiştim seçimden sonra mutlaka sizleri ziyaret edeceğim diye. Sözümüzü tuttuk" dedi. 

Ziyaret ettiği  Demirarslan ve Alibeyli Mahallelerinde büyük bir sevgi seli ile karşılanan Yılmaz, çocuklar ile de yakından ilgilendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

misafir

28 Haziran 2018 Perşembe 17:25

Nereye giderse gitsin yoluda açık olsun Biz Atakum sahilindeki çok vatandaş haklarımızı aslahelal etmicez işgalcilere yıllar oldu yaptırım olmadı tüm bahçelerimizde açıkda içip böğürenlersazlar çalgılarla yaşıyoz kapalı ropuru tutup iki belediye canlı müzik ruhsatı verdiği yerler

misafir

27 Haziran 2018 Çarşamba 21:13

Nereye gidersen git Yusuf başkan bizlerin yıllarca çile çekmesini engellemeden Bahçelerimiz işgal edilmeye başladığından beri başkandınız AKP nin açılımı Adalet ama bize uygulanmadı iki dönemdirde Atakum AKP ile yönetiliyor 2011 de mahkemeyi kazandık yıkım belediye yazıyolladı yıkmaya bütçe yokmuş yıkılcak binada yok açık yerlere iki beledi.kapalı raporu ile canlı müzik ruhsatı verdi canlı konserler içip naralar atanlar Atakum Denizevler 214 sok yıkılıyo şimdi bile Haklarımız haram ediyoz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da denize giren 10 yaşındaki çocuk boğulma tehlikesi geçirdi

Samsun Atakum'da denize giren 10 yaşındaki çocuk boğulma tehlikesi geçirdi