27 Haziran 2019 Perşembe

AK PARTİ'DE YUSUF ZİYA YILMAZ, BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI BELİRLEYECEK GRUPTA GÖREV YAPACAK

AK Parti'de Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkan adaylarını belirleyecek grupta görev yapacak

AK Parti'de yerel seçimde aday gösterilecek belediye başkanlarının belirlenmesi için kurulan çalışma grubunda AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'da görev yapacak.

31 Ağustos 2018 Cuma 12:54 SİYASET

AK Parti'de yerel seçimlerde belediye başkan adaylarının belirlenmesi için kurulan çalışma grubuna AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'da dahil edildi.


AK Parti’de, Türkiye genelinde yerel yönetimlerde belediye başkanlarının belirlenmesi sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde oluşturulan çalışma grubuna Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da dahil edildi.

ERDOĞAN’A RAPOR SUNULDU
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yerel seçimler sürecinde yürütülecek çalışmalar hakkında önemli bilgiler verdi. Habertürk canlı yayınına katılan Mehmet Özhaseki, yerel seçimlerle ilgili bir rapor hazırladıklarını ve bunu MYK’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunduklarını söyledi.

LİSTE ÜZERİNDE İTTİFAK YAPILDI
Yerel seçim sürecinde Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde titiz bir çalışma yürüteceklerini vurgulayan  Mehhmet Özhaseki, “Önceki gün MYK bittikten sonra Sayın Cumhurbaşkanımıza yerel seçim sürecinde yardımcı olabilecek arkadaşların isminin yer aldığı bir liste sunarak üzerinde ittifak etmeye çalıştık” dedi.

11 İSİMDEN BİRİ YUSUF ZİYA YILMAZ
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki açıklamasının devamında "Sayın Cumhurbaşkanımızla 10-11 arkadaşımızın ismini işaretledik. Ben akşamdan itibaren fırsat buldukça arkadaşlarımızı arayıp davet ettim. İçerisinde daha önce titrinde çok yüksek sıfatlar olan arkadaşlar var. Hiç birisinden itiraz gelmedi. Bunların arasında Samsun eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da var” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un kaptanı Ercan Yazıcı: Amed maçında bize itici güç lazım

Samsunspor'un kaptanı Ercan Yazıcı: Amed maçında bize itici güç lazım