16 Ocak 2022 Pazar

AK PARTİLİ EFSANE İSİM KONGREYE KATILDI, PARTİLİLERE SESLENDİ

AK Partili efsane isim kongreye katıldı, partililere seslendi

AK Partili efsane isim kongreye katıldı, partililere seslendi. Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç, AK Parti Eskişehir-Odunpazarı ilçe Kongresine davetli olarak katılarak partililere seslendi.

18 Ekim 2020 Pazar 21:44 SİYASET

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gündeme gelen görüşmesinin ardından, AK Parti Eskişehir-Odunpazarı ilçe kongresine katıldı.


Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile külliyede bir görüşme yapan eski Bakan Suat Kılıç, bu görüşmenin ardından parti kongrelerine de katılım sağlayarak dikkatleri çekti. 

Eski Bakan Suat Kılıç, AK Parti Eskişehir-Odunpazarı 5'inci Olağan Kongresine katılarak burada partililere bir konuşma yaptı. 

Bakanlık görevinden ayrıldıktan sonraki dönemlerde de AK Parti teşkilatlarını ziyaret etmeye devam eden Suat Kılıç, Gençlik ve Spor Bakanlığı sürecinde Samsun'a önemli yatırımlar kazandıran isim oldu. İşitme Engelliler Olimpiyatlarının Samsun'da düzenlenmesi kararını bakanlığı döneminde imzalayan Suat Kılıç, gençlik merkezleri, olimpik yüzme havuzu, spor tesisleri gibi yatırımları Samsun'a önemli yatırımların gelmesini sağlamıştı. 

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç'ın 1 Kasım'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı AK Parti Samsun İl Başkanlığı kongresine de katılması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Partili protokol Korona'ya rağmen sıkış tıkış

Samsun'da AK Partili protokol Korona'ya rağmen sıkış tıkış