20 Ağustos 2019 Salı

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYLARI İÇİN YAPILAN TOPLANTILAR KIRAN KIRANA GEÇTİ

AK Parti'nin Samsun adayları için yapılan toplantılar kıran kırana geçti

AK Parti'nin Samsun Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenme süreci ile ilgili genel merkeze giden İl Başkanı Hakan Karaduman ve İlçe Başkanlarının burada gerçekleştirdikleri toplantıda kıran kırana pazarlıklar olduğu gündeme geldi.

23 Kasım 2018 Cuma 12:41 SİYASET

Samsun ve İlçe Belediye Başkanlıklarının belirlenme süreci ile ilgili AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve İlçe Başkanlarının parti genel merkezinde gerçekleştirdiği toplantıda doğru isimlerin belirlenmesi için çok sıkı değerlendirmeler yapıldığı öğrenildi.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman başkanlığında Ankara genel merkezde biraraya gelen İlçe Başkanları, Mart 2019 yerel seçimleri için ilçe belediye başkanlarının belirlenmesi ile ilgili fikir alış verişinin yapıldığı toplantıda, isimler konusunda zaman zaman fikir ayrılıklarının yaşandığı ileri sürüldü. Ankara'da milletvekilleri bazında yapılan toplantılarda da AK Parti'nin Samsun Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesi ile ilgili kıran kırana pazarlıkların olduğu konuşuluyor. AK Parti'nin Samsun Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarını Cumartesi günü açıklaması bekleniyor.




YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi yerleşkesini mandalar bastı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi yerleşkesini mandalar bastı