20 Ağustos 2019 Salı

AK PARTİ'NİN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR İLE ÖZ ÇEKİM YAPTILAR

AK Parti'nin Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir ile öz çekim yaptılar

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve AK Parti Samsun Milletvekilleri, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Mustafa Demir ile öz çekim yaptı.

24 Kasım 2018 Cumartesi 16:43 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için Samsun Büyükşehir Belediyesi adaylarının Mustafa Demir olduğunu açıklarken, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve Samsun milletvekilleri, Demir ile birlikte öz çekim yaptı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün 14 büyük şehir ve 26 ilde belediye başkan adaylarının isimlerini Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında açıkladı. Erdoğan, toplantıda AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayının Mustafa Demir olduğunu duyurdu. Aday tanıtım toplantısının yapıldığı Haliç Kongre Merkezinde ise AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı ve Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Mustafa Demir ile öz çekim fotoğrafı çekindi.

Erdoğan'ın yaptığı resmi açıklama ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Mustafa Demir, AK Parti'nin Samsun'da ilk kurucu il başkanlığı görevini yaptı. 

Daha sonra Mustafa Demir, ilk genel seçimde milletvekili adayı oldu ve seçilerek milletvekili oldu. Mustafa Demir'in milletvekili olması ile birlikte boşalan İl Başkanlığı koltuğuna ise Fuat Köktaş geldi. Fuat Köktaş'ın il başkanlığı yaptığı dönemde şuan AK Parti Samsun İl Başkanı olan Hakan Karaduman ise İl Gençlik Kolları Başkanı idi. Daha sonra Fuat Köktaş, il başkanlığından ayrılarak milletvekili olurken, yerine ise önce geçmiş yıllarda yönetiminde bulunan Muharrem Göksel ardından ise Hakan Karaduman İl Başkanı olarak geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Partinin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'den ilk açıklama

AK Partinin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'den ilk açıklama