20 Nisan 2019 Cumartesi

AK PARTİNİN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR'DEN İLK AÇIKLAMA

AK Partinin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'den ilk açıklama

AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan eski bakan Mustafa Demir'den ilk açıklama geldi..

24 Kasım 2018 Cumartesi 17:06 SİYASET

AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Mustafa Demir, Samsun Kent Haber'e ilk açıklamayı yaptı.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'da Mustafa Demir'in Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olması ile ilgili sosyal medya sayfasından, "Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ve hitaplarıyla İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen 2019 Mahalli İdareler Seçimi Aday Tanıtım törenindeyiz. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir, partimize ve şehrimize hayırlı olsun." mesajı yayımlarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olarak ismini bugün açıkladığı Mustafa Demir'de Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk'e yaptığı açıklamada, "Samsun için ülkemiz için hayırlı olsun. Samsun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi.

Şuan tebrik telefonları alan Mustafa Demir'in Samsun'a gelerek adaylığı ile ilgili düzenleyeceği bir toplantı ile geniş açıklamalar yapması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türkiye Sivil Toplum Hareketi Samsun İl Başkanı Şahin'den Mustafa Demir açıklaması

Türkiye Sivil Toplum Hareketi Samsun İl Başkanı Şahin'den Mustafa Demir açıklaması