19 Ağustos 2019 Pazartesi

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ VE HASAN BASRİ KURT SAMSUN'A TEŞEKKÜR ETTİ

Akif Çağatay Kılıç ve Hasan Basri Kurt Samsun'a teşekkür etti

AK Parti'den İstanbul 3'üncü Bölge Milletvekili adayı gösterilen Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti Samsun Milletvekili adayı gösterilmeyen Hasan Basri Kurt Samsun'a teşekkür etti.

22 Mayıs 2018 Salı 16:27 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili iken, 27'inci dönem için İstanbul 3'üncü Bölgeden milletvekili adayı gösterilen Samsun eski Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun halkına teşekkür etti.


Samsun milletvekilliği döneminde Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini de yapan Akif Çağatay Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "27'inci dönem İstanbul Milletvekili adayı olarak durmak yok çalışmaya devam. Bu vesileyle bu zamana kadar beni bağrına basan Samsunlu hemşehrilerime çok teşekkür ederim. Memleketim Samsun'dan hiç bir zaman  kopmadım bundan sonra da kopmayacağım. Hep birlikte yeni zaferlere inşallah" dedi.

HASAN BASRİ KURT: KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM
24 Haziran seçimleri için açıklanan AK Parti Samsun Milletvekili listesinde bulunmayan Samsun milletvekili Hasan Basri Kurt'ta yayınladığı mesajda, şunları dile getirdi.
"27'inci dönem milletvekili aday listesi AK Partimize Samsunumuza ve tüm milletimize hayırlı olsun. 25. ve 26. dönemlerde memleketim Samsun'a AK Parti milletvekili olarak hizmet etme fırsatını veren Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunarım. Kutllu yürüyüşe hep birlikte DEVAM." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

HACER ARLI

05 Haziran 2018 Salı 15:53

EVET Hasan Basri KURT kardeşimizi yerel seçimlerde belediye başkan adayı olarak görmek istiyoruz.

fahri

23 Mayıs 2018 Çarşamba 13:30

Sayın vekilim Hasan basri kurt yerel seçimlerde büyükşehir belediye başkanımız olarak sizi görmek istiyoruz daima yaninizdayiz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti Milletvekili adayları ilçelere çıkarma yaptı

Samsun'da AK Parti Milletvekili adayları ilçelere çıkarma yaptı